Co za zwyrodnialec! Latami gwałcił córkę, wpadł na gorącym uczynku

i

Autor: Shutterstock Co za zwyrodnialec! Latami gwałcił córkę, wpadł na gorącym uczynku

Koszmar pod kłodzkiem

Co za zwyrodnialec! Latami gwałcił córkę, wpadł na gorącym uczynku

2022-10-12 10:50

To się w głowie nie mieści. Czterdziestokilkuletni zwyrodnialec latami gwałcił własną córkę. Koszmar w powiecie kłodzkim zaczął się, gdy pełnoletnia dziś dziewczyna, była dzieckiem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku!

Koszmar pod Kłodzkiem. Latami gwałcił własną córkę

Ciągnące się latami gwałty na własnej córce - trudno sobie wyobrazić gorszą rzecz niż krzywdzenie dziecka i to w tak okrutny sposób. Wszystko wskazuje na to, że tych obrzydliwości dopuścił się czterdziestokilkuletni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Prokuratura Rejonowa w Kłodzku nie ujawnia za dużo szczegółów sprawy ze względu na dobro pokrzywdzonej i toczące się postępowanie.

Co dziś wiemy o tym koszmarze, do którego miało dochodziło w Polanicy-Zdroju i w Starym Wielisławiu w powiecie kłodzkim? Gwałty zaczęły się, gdy pełnoletnia już dziś dziewczyna, była dzieckiem. - Z pierwszych ustaleń wynika, że do gwałtów dochodziło od 2016 roku, kiedy pokrzywdzona nie miała jeszcze 15 lat – powiedziała nam Joanna Pera-Lechocińska z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku.

Kto wie, jak długo zwyrodnialec wykorzystywałby własne dziecko, gdyby nie chłopak poszkodowanej. Powiadomił on bowiem policję, że nie może się z nią skontaktować i wskazywał miejsce, gdzie może przebywać. To był dobry trop.

Mundurowi pojechali pod wskazany adres i nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli. Zwyrodnialec na ich oczach wykorzystywał seksualnie własną córkę.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił przed oblicze prokuratora. Usłyszał zarzuty gwałtu na swojej córce, do których częściowo się przyznał. 4 października sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. - Cały czas trwają czynności w tej sprawie – dodała prokurator Joanna Pera-Lechocińska.

Kłodzko: Tak więźniowie przywitali zabójcę 3-letniej Hani. Szokujące nagranie
Sonda
Czy kary dla gwałcicieli powinny być bardziej surowe?