Emerytka nadziała się na promocję w Lidlu. To, co zrobiła przypadkowa klientka, sprawi, że się rozpłaczesz

i

Autor: TikTok/Kasia Płaczek Emerytka nadziała się na promocję w Lidlu. To, co zrobiła przypadkowa klientka, sprawi, że się rozpłaczesz

Wyjątkowy gest

Emerytka nadziała się na promocję w Lidlu. To, co zrobiła przypadkowa klientka, sprawi, że się rozpłaczesz

2023-01-20 19:47

Obok tego nie da się przejść obojętnie! Od kilku dni w sieci krąży nagranie, na którym widać, jak kobieta kupuje seniorce trzy kostki masła. Jak się okazało, starsza kobieta sama chciała dokonać zakupy, jednak okazało się, że aby skorzystać z promocji, trzeba mieć aplikacje Lidla, które niestety nie posiadała. Na szczęście całe zdarzenia zauważyła Kasia Płaczek i zapłaciła za seniorkę. Kobieta nie kryła wzruszenia!

Emerytka nadziała się na promocję w Lidlu. To, co zrobiła przypadkowa klientka, chwyta za serce!

To nagranie stało się hitem internetu, chociaż jak mówi nam sama zainteresowana, ta popularność zaskoczyła nawet ją. Kasia Płaczek robiła zakupy w sklepie Lidl przy ul. Hubskiej we Wrocławiu i była świadkiem przykrego zdarzenia.

- Pani szukała masła po całym sklepie, jednak, gdy już je znalazła, okazało się, że aby skorzystać z promocji, trzeba mieć aplikację Lidla. Dla starszych ludzi jest to warunek trudny do spełnienia. Widziałam zawód kobiety i zdecydowałam się jej pomóc - mówi nam wrocławianka. I tu się zaczyna piękna historia, która przywraca wiarę w człowieka.

Kasia Płaczek kupiła seniorce trzy kostki masła, ponieważ ta chciała z nich już zrezygnować i wyjść ze sklepu. - To był zwykły odruch serca. Pani była bardzo wdzięczna i wzruszona. To mnie uderzyło, że w dzisiejszych czasach człowiek nie może sobie pozwolić na coś takiego jak masło - wyjaśnia Kasia.

Całe nagranie można zobaczyć poniżej!

Hejterzy nie odpuszczają

Nagranie, na którym Kasia pomaga seniorce spotkało się z bardzo pozytywną reakcją użytkowników TikToka, jednak znaleźli się też tacy, którzy dopatrzyli się w tym złych intencji.

- Zawsze bym tak zrobiła. Jest mi przykro, że niektórzy oceniają to przez pryzmat "lajków" i zasięgów. To nie ma najmniejszego sensu. Ja nic złego nie zrobiła, a wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że większość osób wyciągnie z tego taki wniosek, że warto pomagać drugiej osoby - dodaje Kasia Płaczek. 

Sonda
Czy pomagasz potrzebującym proszącym o wsparcie na ulicy?
Patrol na motocyklach pomógł seniorce z Bydgoszczy