Koźmin: To on zabił 3-letnie dziecko? List gończy za Dominikiem Hutnikiem. 25-latek zbiegł

2021-06-11 19:00 Marek Targoński
Koźmin: To on zabił 3-letnie dziecko? List gończy za Dominikiem Hutnikiem. 25-latek zbiegł
Autor: KPP Zgorzelec/PSP Zgorzelec Koźmin: To on zabił 3-letnie dziecko? List gończy za Dominikiem Hutnikiem. 25-latek zbiegł

Spowodował makabryczny wypadek pod Koźminem i uciekł za granicę? Policja i prokuratura ściga 25-letniego Dominika Hutnika. To on zabił 3-letnie dziecko? Rodzice maluszka zostali ciężko ranni, jego matka była w zaawansowanej ciąży. Sprawca wypadku uciekł, zostawiając ofiary tragedii na pastwę losu. I choć pomoc przyszła szybko, to na uratowanie 3-letniego dziecka było już za późni. Gdzie jest Dominik Hutnik? 25-letni mężczyzna zbiegł. Jest poszukiwany listem gończym.

Czy to on zabił 3-letnie dziecko, powodując makabryczny wypadek pod Koźminem (pow. zgorzelecki) na Dolnym Śląsku? 25-letni Dominik Hutnik jest poszukiwany.Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło 3-letnie dziecko – potwierdza podkom. Agnieszka Goguł z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Zobacz: Dolny Śląsk: List gończy za sprawcą wypadku, w którym zginęło małe dziecko

Do tragedii doszło 6 czerwca na DW 352 relacji Zgorzelec-Bogatynia w miejscowości Koźmin. Wstępne ustalenia wskazują na to, że w volkswagena uderzyło audi, jadące z nadmierną prędkością. Jego kierowca zbiegł z miejsca wypadku. Na miejscu zginęło 3-letnie dziecko, jego rodzice w ciężkim stanie trafili do szpitala. Kobieta była w zaawansowanej ciąży.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu wydał dzisiaj list gończy za Dominikiem Hutnikiem, podejrzewanym o spowodowanie tej tragedii. Śledczy podejrzewają, że mężczyzna mógł zbiec za granicę, stąd wniosek o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Przypominamy, że ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu. Jednocześnie zapewniamy anonimowość każdej osobie, która przyczyni się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego – zapewnia Goguł.

25-latkowi może grozić 12 lat wiezienia.

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE