Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w losowaniu 01.08.2020? Do wygrania DUŻA KASA!

2020-07-31 8:34 gk
Pieniądze, banknoty
Autor: Grzegorz Kluczyński

W najbliższym losowaniu Lotto na graczy czeka kumulacja. Oznacza to, że pula wygranych rośnie i można wygrać naprawdę dużą sumę pieniędzy. Jaka wygrana jest przewidywana w kumulacji Lotto podczas najbliższego losowania? Kiedy odbędzie się losowanie? Sprawdźcie!

Najbliższe losowanie Lotto odbędzie się w sobotę, 1 sieprnia 2020 o godz. 21:50, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl. Pula kumulacji wciąż rośnie. Osoba, która wytypuje "szóstkę", może zgarnąć 4 miliony złotych. Jest więc o co grać. Kto zostanie milionerem? Przekonamy się już w sobotni wieczór.

W przypadku, gdy nikt nie wytypuje sześciu szczęśliwych liczb, wysokość sumy do wygrania, dzięki kumulacji, jeszcze wzrośnie!

Zasadę kumulacji wygranych I stopnia wprowadzono listopadzie 1996 roku, dzięki czemu pule na wygrane I stopnia mogą sięgać ogromnych kwot. Dotychczas największa kumulacja w Lotto miała miejsce 7 maja 2016 roku. Do wygrania było aż 57 800 000 zł.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.
3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!
4 Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Pies zostawiony w rozgrzanym kamperze na pewną śmierć. Uratowali go bohaterscy strażnicy miejscy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ