Szok!

Młody kierowca przeciął rondo i uderzył w inne auto! 21-latek nie poczuwa się do winy [WIDEO]

2023-02-13 9:35

Mrożące krew w żyłach nagranie obiegło internet! Widać na nim, jak 21-letni legniczanin przecina rondo swoim bmw i uderza w prawidłowo jadącą fordem kobietę. Młody kierowca odmówił przyjęcia mandatu karnego, ponieważ... nie poczuwał się do winy!

Legnica. Przeciął rondo, doprowadził do kolizji

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 8 lutego o godzinie 20:00 na legnickim rondzie Bitwy pod Monte Cassino. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego legnickiej komendy, kierujący pojazdem marki bmw, 21-letni legniczanin, jadąc prawym pasem ruchu ulicy Sikorskiego, z całym impetem wjechał na rondo, a następnie nie zastosował się do znaku poziomego P2b, jakim jest lina ciągła pojedyncza.

- Młody kierowca w wyniku swojego manewru nieprawidłowo zmienił pas ruchu i z pełną prędkością uderzył w tył prawidłowo jadącego po rondzie forda. Kierująca autem 25-letnia kobieta, siłą odrzutu uderzyła w znak drogowy uszkadzając go. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie korzystał z pomocy medycznej. Oboje kierujący jechali sami i byli trzeźwi - wyjaśnia mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji.

Zaskakującym jest jednak fakt, że 21-latek nie poczuł się do winy i odmówił przyjęcia mandatu karnego. Wobec tego policjanci sporządzili dokumentację, celem wykonania czynności wyjaśniających i skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.