Chętnych do pracy poszukują bardzo znane marki

i

Autor: Abdecoral i CityhostelBerlin/PD/pixabay.com Chętnych do pracy poszukują bardzo znane marki

Możesz służbowo latać do Dubaju albo pracować w luksusowym hotelu. We Wrocławiu rekrutują do pracy

2016-05-18 14:10

Około stu osób poszukuje do pracy hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. By dostać tam posadę, nie trzeba mieć w ogóle doświadczenia. Pracowników szukają w stolicy Dolnego Śląska także linie lotnicze Emirates.

Najbardziej rozpoznawalna sieć hotelarska na świecie poszukuje ludzi na różne stanowiska. Potrzebni są między innymi pracownicy recepcji, służby pięter, działu technicznego, kelnerzy, pracownicy kuchni i baru. Złożyć CV może każdy, bo doświadczenie nie jest wymagane.

Gdzie i kiedy się zgłosić?

Spotkanie rekrutacyjne zaplanowano na czwartek, 19 maja na godzinę .10:00. Odbędzie się ono w siedzibie hotelu przy ulicy Podwale 84 w budynku OVO Wrocław. Uczestnicy wydarzenia poznają zespół DoubleTree by Hilton Wrocław oraz będą mogli porozmawiać o możliwościach pracy i współpracy.

Tego samego dnia i całkiem niedaleko, bo w Hotelu Sofitel przy świętego Mikołaja 67 odbędzie się dzień otwarty linii lotniczych Emirates. Start o godzinie 9.00.

Odpowiedni język, odpowiedni strój

Wybierając się na to spotkanie warto się trochę przygotować. Kobiety powinny włożyć elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.

Rekruterzy zalecają przećwiczyć również angielski, bo zaplanowany jest test i rozmowy w tym języku. Trzeba też przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

Poszukiwani wysocy

Linie lotnicze chcą przyjąć do pracy osoby, które mają skończone 21 lat, wykształcenie przynajmniej średnie i... odpowiedni wzrost - po to, by mogli sięgnąć na wysokość 212 centymetrów.

Szefostwo Emirates kusi gwarancją zakwaterowania w Dubaju, darmowym transport do i z pracy, ubezpieczeniem zdrowotnym, zniżkami na zakupy czy atrakcje w Dubaju oraz pakietem podróżniczym dla pracowników, ich rodziny i znajomych.

Czytaj także: Ruszają zdjęcia do filmu z Johnem Malkovichem. Kostiumy dla gwiazd zaprojektowała Eva Minge [ZDJĘCIA, AUDIO]