film

i

Autor: Pexels

Uwaga na utrudnienia

Patryk Vega kręci nowy film we Wrocławiu. Tych miejsc lepiej unikajcie

2023-03-13 12:25

Patryk Vega kręci we Wrocławiu nowy film pt. „Trinity". Prace ekipy filmowej już się rozpoczęły i potrwają do środy, 15 marca na Przedmieściu Oławskim. W związku z tym na ulicach Łukasińskiego i Mierniczej obowiązują ograniczenia w ruchu i parkowaniu.

Zdjęcia będą realizowane od poniedziałku do środy (13-15 marca) na Przedmieściu Oławskim. Chodzi o ul. Łukasińskiego i ul. Mierniczą.

Największe wynikające utrudnienia dla mieszkańców to zamknięcie ulic dla ruchu kołowego oraz zakaz postoju w obrębie planu filmowego. Oczywiście pojazdy związane z obsługą bytową budynków mieszkalnych i punktów usługowych (np. samochody dostawcze, kurierskie oraz służb ratunkowych) będą miały zapewniony przejazd - informuje Zarząd Utrzymania Dróg i Inwestycji we Wrocławiu.

Ruchem będą nieprzerwanie kierować pracownicy ochrony planu oraz policjanci – łącznie ok. 30 osób pozostających do dyspozycji mieszkańców. Będą informować na bieżąco o wyznaczonych dla mieszkańców zastępczych miejscach postojowych (m.in. na ul. Szybkiej i podwórkach ul. Mierniczej).

Źródło: Patryk Vega kręci nowy film we Wrocławiu. Pojawią się utrudnienia w ruchu