Podbiegał od tyłu do kobiet i zrywał im z uszu kolczyki! Rozpoznajesz go?

i

Autor: KMP we Wrocławiu Podbiegał od tyłu do kobiet i zrywał im z uszu kolczyki! Rozpoznajesz go?

Tego mężczyzny szuka policja

Podbiegał od tyłu do kobiet i bezdusznie atakował. Rozpoznajesz go?

2023-04-15 21:04

Policjanci z Wrocławia poszukują sprawcy kradzieży kolczyków na tzw. wyrwę. Złodziej grasował przez kilka pierwszych dni kwietnia. Podbiegał od tyłu do bezbronnych i niczego niespodziewających się kobiet, sprytnie odpinał kolczyki, kradł je i uciekał. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżami.

Złodziej zrywał kolczyki z uszu!

Wydział Kryminalny z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście szuka sprawcy kradzieży kolczyków na tzw. wyrwę. Do zdarzeń dochodziło w dniach od 1 do 6 kwietnia na terenie podległym tej jednostki.

„Nieustalony jak dotąd sprawca, podbiegając od tyłu do pokrzywdzonych kobiet, dokonuje kradzieży kolczyków poprzez ich sprawne odpięcie, po czym pośpiesznie oddala się z miejsca zdarzenia” - informuje Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny

Funkcjonariusze opublikowali wizerunek mężczyzny wytypowanego na podstawie dotychczasowych czynności, z których wynika, że może mieć on związek z kradzieżami. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami takich zdarzeń bądź mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy.

„Na kontakt czekamy pod nr telefonu: Dyżurny KP Wrocław Śródmieście tel. 47-871-43-58, Naczelnik Wydziału Kryminalnego tel. 47 871-41-20 lub tel. kom. 601-812-364” – podaje Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś polskiej policji?