Gra w klasy

i

Autor: Pixabay QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa.

QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa. Udowodnij, że wychodziłeś na podwórko!

2022-06-21 5:00

Witajcie w naszym quizie, gdzie przeniesiemy się do czasów dzieciństwa. Tym razem sprawdzimy, ile pamiętacie z popularnych gier i zabaw, które umilały Wam czas po szkole lub na wakacjach. Gwarantujemy, że wiele razy graliście w gry, o które zapytamy w quizie. Uzyskanie ponad połowy punktów to bułka z masłem, zaś zdobycie kompletu oznacza, że wciąż macie w sobie coś z dziecka. Do dzieła!

Gry i zabawy umilały dzieciom czas od zawsze. Najlepsze były te najprostsze, do których nie trzeba było wielu gadżetów, a czasami wystarczał jedynie zapał i wyobraźnia. Tym razem w naszym quizie cofniemy się właśnie do czasów dzieciństwa, kiedy to królowały takie gry jak berek, klasy czy kapsle. Sprawdzimy, czy dobrze pamiętacie tamte gry i zabawy. Jeśli po szkole graliście w chowanego lub dwa ognie, bez problemu poradzicie sobie z pytaniami, jakimi dla Was przygotowaliśmy. Jeśli nie jesteście pewni swojej wiedzy, sprawdźcie się, a dzięki ewentualnym błędom, uzupełnicie braki. Do dzieła!

QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa. Baba Jaga patrzy, czy zdobędziesz minimum 8 punktów!

Pytanie 1 z 10
Na początek - ile dzieci miał ojciec Wirgiliusz?
Robert Lewandowski i Andrzej Janisz przytulili się po meczu. Legendarny komentator ostatni raz pracował z kadrą