Patrycja uciekła z dziećmi od swojego partnera. Obawiam się o życie swoje i swoich dzieci

i

Autor: Pixabay Obecnie kobieta z trójką dzieci przebywa w ośrodku interwencji kryzysowej. Zdjęcie ilustracyjne

Patrycja uciekła z dziećmi od partnera. 4-latek przeżył koszmar. "Spier... ja cię nie kocham"

2020-12-30 20:45

Historię pani Patrycji z Wrocławia oraz jej dzieci poznaliśmy w kwietniu tego roku za sprawą programu "Uwaga!" telewizji TVN. Kobieta oskarżyła w nim swojego partnera o to, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad jej 4-letnim synkiem z poprzedniego związku.

Kobieta udostępniła wstrząsające nagranie, na którym słychać jak jej partner zwracał się do 4-latka w wulgarny i agresywny sposób: "Spier… ja cię nie kocham", "Mam cię w d… i nie będę cię nigdy kochał. Matka cię może kochać, ja cię nienawidzę i mówię ci o tym jasno, żebyś wiedział." Chłopiec panicznie bał się rozmawiać z partnerem swojej matki. Po jednej z nocnych awantur, kiedy wezwana na miejsce policja nie zatrzymała mężczyzny, zdesperowana kobieta powiadomiła redakcję "Uwagi". 

Pani Patrycji udało się uciec z dziećmi do ośrodku interwencji kryzysowej. Jej były partner na 3 miesiące trafił do tymczasowego aresztu. W środę redakcja "Uwagi" wróciła do tematu, aby sprawdzić jak potoczyły się losy kobiety i jej dzieci. Mieszkanka Wrocławia wystąpiła z wnioskiem o ograniczenie władzy rodzicielskiej byłemu partnerowi, a także walczy o przyznanie alimentów.

Za czas pobytu mojego syna i mój w jego mieszkaniu wyliczył mi koszt, który mam mu zapłacić - mówi kobieta. - On uważa, że wszystko to jest insynuacja. Mówi, że jest niewinny i właściwie nic się nie stało.

Czytaj też: Świąteczna awantura. W ruch poszła siekiera! DEMOLKA na rodzinnym spotkaniu [ZDJĘCIA]

Kobieta powinna po nowym roku wyprowadzić się z ośrodka, ale nie ma dokąd. Ma problem ze znalezieniem pracy. Jest instruktorką fitness, a cała branża z powodu pandemii jest obecnie zamrożona. Reporterzy "Uwagi!" ustalili, że pani Patrycja otrzymała propozycję otrzymania mieszkania chronionego. W internecie trwa zbiórka pieniędzy "Na nowy start".

Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad dzieckiem. Grozi mu do 8 lat więzienia. Do sądu trafił akt oskarżenia w tej sprawie.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Warszawska wigilia z dowozem. Reporterzy "SE" rozwieźli świąteczne paczki