Co za zwyrodnialec! Bił pięściami po twarzy partnerkę w zaawansowanej ciąży

i

Autor: pixabay/policja Jawor Co za zwyrodnialec! Bił pięściami po twarzy partnerkę w zaawansowanej ciąży

Co za zwyrodnialec! Bił pięściami po twarzy partnerkę w zaawansowanej ciąży

2022-06-09 14:03

30-latek z Jawora znęcał się nad swoją partnerką. Gdy była w zaawansowanej ciąży nie tylko nie przestał, ale był coraz bardziej agresywny, m.in. bił kobietę pięściami po twarzy. Teraz zwyrodnialec trafił do aresztu. Grozi mu pięć lat odsiadki.

Gehenna kobiety skończyła się we wtorek, 7 czerwca br., kiedy policjanci z jaworskiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Jak się okazało, od kilku miesięcy znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna, będąc pod działaniem alkoholu i narkotyków, wszczynał awantury, podczas których wyzywał kobietę, poniżał, a nawet podnosił na nią pięści.

ZOBACZ TEŻ: Policyjny pościg za motocyklistą. Brawurowa ucieczka zakończyła się w polu

- Jak ustali śledczy, 30-letni jaworzanin, nie pierwszy już raz, nie zważając na to, że jego konkubina jest w ciąży, zachowywał się w stosunku do niej agresywnie i wulgarnie. Podczas ostatniej z awantur 30-latek zaatakował ciężarną, wielokrotnie uderzając kobietę pięścią w twarz – ujawnia szokujące fakty asp. szt. Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.

Zwyrodnialec został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia, 8 czerwca, mundurowi doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Natomiast jaworski sąd zastosował wobec sprawcy trzymiesięczny areszt.

Grupa przestępcza działająca w klubach go-go rozbita. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Teraz 30-latkowi za znęcanie się nad ciężarną partnerką grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy, gdyż jak się okazało, był w przeszłości karany za tego typu przestępstwo i odbywał karę pozbawienia wolności.

Policja uderzyła w sieć klubów go-go
Sonda
Czy przemoc wobec kobiet w Polsce to częste zjawisko?