Strzelce Opolskie: Metalowy element PRZYGNIÓTŁ 29-latka. Nie udało się go uratować

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Strzelce Opolskie: Metalowy element PRZYGNIÓTŁ 29-latka. Nie udało się go uratować

Koszmarny wypadek w Czernicy. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym! Są ranni

2021-01-19 16:01

Na drodze wojewódzkiej nr 455 w Czernicy, koło Wrocławia, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Karetka zderzyła się tam z samochodem osobowym! Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trzy osoby zostały ranne. Jedna z nich jechała osobówką, a dwie pozostałe - karetką. Na miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu.

Koszmarny wypadek w Czernicy. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym! Są ranni

Trzy osoby zostały ranne wskutek zderzenia karetki i auta osobowego, do którego doszło we wtorek na drodze wojewódzkiej nr 455 w Czernicy koło Wrocławia. Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna. Do wypadku doszło w miejscowości Czernica przed godziną 13 – powiedział PAP Dariusz Rajski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Z ustaleń policji wynika, że kierowca karetki zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w najeżdżający z naprzeciwka samochód osobowy. "W wypadku ranne zostały trzy osoby, dwie z karetki oraz jedna z auta osobowego. Trafiły one z ogólnymi potłuczeniami na obserwację do szpitala" - powiedział policjant. Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna. Policja kieruje na objazdy. (PAP)

Naćpany Tomasz z impetem wjechał w panią sołtys i jej męża. Podwójna śmierć i rozpacz w całej wsi