Pokłócił się ze znajomym i wbił mu nóż w szyję

i

Autor: materiały policji

Dolny Śląsk: Pokłócił się ze znajomym i wbił mu NÓŻ w szyję. Grozi mu dożywotnie więzienie

2021-02-16 11:34

Nawet dożywotnie więzienie grozi 47-letniemu mężczyźnie, który podczas kłótni ugodził nożem w szyję swojego znajomego. Ranny 51-latek trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Zatrzymany 47-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w piątek wieczorem (12 lutego) w Węgrzynowie w powiecie milickim. Po godz. 22 policjanci otrzymali zgłoszeni o kłótni, w czasie której jeden z jej uczestników miał zranić innego mężczyznę nożem.

- Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali grupkę czterech osób, która przytrzymywała agresywnie zachowującego się mężczyznę – informuje podinsp. Sławomir Waleński z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu. - Okazało się, że ujęty sprawca chwilę wcześniej ugodził nożem w szyję mężczyznę, z którym wspólnie spożywał alkohol. Pomiędzy znajomymi doszło do kłótni, która zakończyła się użyciem przez jednego z nich noża.

Pokłócił się ze znajomym i wbił mu nóż w szyję

i

Autor: materiały policji

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące. Trwa śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego przestępstwa. Sprawcy grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?
Tak się bawi młodzież z Opola! "Marcin, bo PIER****E!"