Dramatyczny pościg pod Strzelinem

i

Autor: Strzelin998

Dramatyczny pościg pod Strzelinem. Policjanci zepchnęli uciekające auto do rowu

2021-01-25 9:17

Sceny niczym z filmu sensacyjnego rozegrały się w niedzielę wieczorem, w okolicach Strzelina na Dolnym Śląsku. Kierowca audi nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Po kilku kilometrach policjantom udało się wytrącić uciekające auto z toru jazdy, na skutek czego audi wpadło do rowu. Jak informują lokalne media, kierowca audi najprawdopodobniej był pijany.

Policyjny pościg rozpoczął się w centrum Wiązowa w powiecie strzelińskim. W niedzielę (24 stycznia) ok. godz. 18 na Placu Wolności policjanci postanowili zatrzymać do rutynowej kontroli kierowcę audi. Siedzący za kierownicą auta mężczyzna zignorował jednak ich sygnały, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg.

Kierowca audi wyjechał z miasta i zaczął uciekać w kierunku Gułowa. Aby jak najszybciej przerwać niebezpieczny pościg, policjanci usiłowali radiowozem wytrącić z toru jazdy uciekające kierowcę i zmusić go do zatrzymania się. Ta sztuka udała im się przed Gułowem. Po kilku kilometrach szaleńczego pościgu, kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Siedzącemu za kierownicą audi mężczyźnie na szczęście nic się nie stało. Jak informuje serwis Strzelin998, od zatrzymanego kierowcy czuć było alkohol. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i niezatrzymanie się do kontroli policyjnej.

Sonda
Czy Twoim zdaniem wiek kierowcy decyduje o jego umiejętnościach prowadzenia auta?
Policyjny pościg w Grudziądzu. Kierowca miał sporo na sumieniu