Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

i

Autor: pixabay.com Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

2022-11-25 9:04

Groźny wypadek na autostradzie A4. W pobliżu węzła Brzezimierz najpierw opel zderzył się z ciężarówką, a następnie dachował. Później kierowca osobówki został jeszcze potrącony przez pojazd ciężarowy. Mężczyzna został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala.

Wypadek na autostradzie A4

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 listopada, przed godz. 7 rano na 192. km autostrady A4, między węzłami Brzezimierz i Brzeg (na granicy województwa dolnośląskiego i opolskiego). Najpierw osobowy opel uderzył w tył jadącej przed nim ciężarówki, a następnie auto wypadło z jezdni i dachowało. Niestety, to nie był koniec nieszczęścia. - Kierowca osobówki prawdopodobnie w szoku opuścił pojazd i został potrącony przez kolejny pojazd ciężarowy – informuje portal ratowniczy Strzelin998.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR Ratownik-23 z Opola, który zabrał ciężko rannego mężczyznę do szpitala.

Kierowcy jadący w kierunku Wrocławia muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch w miejscu wypadku odbywa się pasem awaryjnym, przed miejscem zdarzenia utrzymuje się kilkukilometrowy korek.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana