Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

i

Autor: pixabay.com Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Najpierw dachowanie, potem potrącenie. Koszmar na autostradzie A4

2022-11-25 9:04

Groźny wypadek na autostradzie A4. W pobliżu węzła Brzezimierz najpierw opel zderzył się z ciężarówką, a następnie dachował. Później kierowca osobówki został jeszcze potrącony przez pojazd ciężarowy. Mężczyzna został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala.

Wypadek na autostradzie A4

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 listopada, przed godz. 7 rano na 192. km autostrady A4, między węzłami Brzezimierz i Brzeg (na granicy województwa dolnośląskiego i opolskiego). Najpierw osobowy opel uderzył w tył jadącej przed nim ciężarówki, a następnie auto wypadło z jezdni i dachowało. Niestety, to nie był koniec nieszczęścia. - Kierowca osobówki prawdopodobnie w szoku opuścił pojazd i został potrącony przez kolejny pojazd ciężarowy – informuje portal ratowniczy Strzelin998.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR Ratownik-23 z Opola, który zabrał ciężko rannego mężczyznę do szpitala.

Kierowcy jadący w kierunku Wrocławia muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch w miejscu wypadku odbywa się pasem awaryjnym, przed miejscem zdarzenia utrzymuje się kilkukilometrowy korek.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE