Anastasiia i Ola przepadły bez śladu. Nikt nie wie, gdzie są te dwie dziewczynki

i

Autor: KMP WROCŁAW Anastasiia i Ola przepadły bez śladu. Nikt nie wie, gdzie są te dwie dziewczynki

Co się stało?

Anastasiia i Ola przepadły bez śladu. Nikt nie wie, gdzie są te dwie dziewczynki

2023-06-26 10:11

12-letnia Ola i 14-letnia Anastasiia przepadły bez śladu. Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole szukają dziewczynek, zamieścili w specjalnym komunikacie apel skierowany do każdego, kto może mieć jakąkolwiek informacje o nastolatkach.

Co się stało z 14-letnią Anastasiią Belinską oraz 12-letnią Aleksandrą Strączek? Trwają poszukiwania dziewczynek. Wiadomo, że 24 czerwca 2023 r. w godzinach popołudniowych oddaliły się z miejsca pobytu i ślad po nich przepadł. Policjanci prowadzący poszukiwania zamieścili komunikat oraz opublikowali wizerunki nastolatek.

- Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu nieletniej prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole, osobiście lub pod nr tel. 47 87 146 05 lub 47 87 145 25, bądź najbliższą jednostkę policji - czytamy w komunikacie.

Zaginione dziewczynki. Gdzie jest Ola i Anastasiia?

Mundurowi prowadzący akcję poszukiwawczą opublikowali rysopis dziewczynek.

Anastasiia Belinska ma ok 162 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała, posiada długie włosy w ciemnym kolorze, oczy koloru brązowego. Ubrana była w zielone spodnie, czarna bluzę z dużym białym napisem.

Aleksandra Strączek ma ok 150 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała, posiada długie włosy w ciemnym kolorze, oczy koloru niebieskiego. Ubrana była w czarne skarpetki w klapkach, czarną, rozpinaną bluzę.

W przypadku ujawnienia, należy poinformować dyżurnego KP Wrocław-Psie Pole osobiście lub pod nr tel. 47 87 146 05 lub 47 87 145 25, bądź najbliższą jednostkę policji.

Wieczorny Express: Kuryłowicz
Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?