Audi na torowisku na Ślężnej we Wrocławiu

i

Autor: Policja Wrocław

Po amfie wsiadł za kierownicę swojego audi. Wylądował na torowisku na ul. Ślężnej

2022-01-27 9:41

Młody kierowca stracił panowanie nad kierownicą i wpadł na torowisko tramwajowe na ul. Ślężnej we Wrocławiu. Gdy na miejsce przyjechał patrol policji, szybko okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. I jego pasażerki.

Policjanci drogówki patrolujący ulice Wrocławia mocno się zdziwili, gdy na Ślężnej zauważyli osobowe audi znajdujące się na torach tramwajowych. - Policjanci zatrzymali się w miejscu zdarzenia aby sprawdzić, czy nikt nie potrzebuje pomocy medycznej i jak doszło do tej niebezpiecznej sytuacji - mówi sierżant sztabowy Paweł Noga z wrocławskiej policji.

Okazało się, że 25-latek siedzący za kierownicą nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na torowisko tramwajowe. - Wpłynąć na to mogły środki odurzające wykryte w organizmie kierującego. Nienaturalne zachowanie 25- latka skłoniła bowiem policjantów do przeprowadzenia testu, który wskazał na obecność amfetaminy – dodaje Paweł Noga.

Trwa budowa Alei Wielkiej Wyspy

Na tym jednak nie koniec. Pasażerka pojazdu, 19-letnia kobieta, posiadała przy sobie woreczek z marihuaną. Starczyłoby jej na kilka porcji handlowych.

- Zarówno mężczyzna jak i kobieta trafili na najbliższy komisariat policji. O najbliższej przyszłości tej dwójki zadecyduje sąd – kończy Paweł Noga.

Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?