Bitwa na taniec. Najlepsi walczą w Magnolii [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]

2016-03-06 8:48

Pierwszy dzień tanecznych pojedynków za nami. Emocji było sporo, zwłaszcza podczas finału bitwy kostiumowej, w którym zmierzyli się Dziadek i Pan Kot. Przekonajcie się sami, że Wrocław jest teraz taneczną stolicą Polski!

Zdenerwowani i podekscytowani tancerze, jury w składzie Maciej „Gleba” Florek, Maciek "Sheva" Mołdoch i Marta Mościcka „Mostek” oraz zachwycona, a momentami także rozbawiona publiczność. Tak jest teraz w Magnolii Park, gdzie trwa Bitwa na taniec. 

Pierwszy dzień zawodów upłynął pod znakiem występów tancerzy powyżej 15 roku życia oraz pojedynków Costume Battle, podczas których liczyły się nie tylko umiejętności uczestników, ale też ich przebrania.

Zobaczcie finał Costume Battle. O pierwsze miejsce walczyli Pan Kot i Dziadek:

Przed nami - dziś (niedziela) od godziny 10.00 - występy rodziców z dziećmi, czyli Family Battle i Family Dance, a także zmagania tancerzy w kategoriach wiekowych do 10 roku życia, 11-15 i 30+. Umiejętności uczestników Bitwy na taniec można podziwiać na scenie ustawionej w Magnolii. Zawody potrwają aż do wczesnego wieczora. Na 18.45 zaplanowano rozdanie nagród we wszystkich kategoriach. Do wygrania są, jak obiecują organizatorzy, puchary i ciekawe nagrody rzeczowe.

Czytaj także: Piłkarska korona Dolnego Śląska dla Zagłębia Lubin! [WIDEO]