Brutalny atak w Lubinie! Bił kobiety siedzące na ławce, jedną gonił po parku [FILM]

i

Autor: pixabay/Dolnośląska policja Brutalny atak w Lubinie! Bił kobiety siedzące na ławce, jedną gonił po parku [FILM]

Brutalny atak w Lubinie! Bił kobiety siedzące na ławce, jedną gonił po parku [FILM]

2022-06-29 10:02

Brutalny atak na dwie kobiety w parku w Lubinie. 40-latek najpierw zaatakował je, gdy siedziały na ławce, potem jedną z nich gonił po parku. Napastnik został aresztowany na dwa miesiące, a potem będzie czekał go proces.

Szokujące sceny w parku w Lubinie. 40-letni mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował dwie kobiety - w wieku 72 i 43 lat – siedzące na ławce. - Bił je otwartą dłonią po twarzy i głowie, używał wobec nich również słów wulgarnych - mówi asp. Krzysztof Pawlik z lubińskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Rzucała nożami i talerzami w straż i policję. Potem skoczyła z balkonu

Gdy starsza z kobiet wstała i zaczęła uciekać, napastnik ruszył za nią. Dopadł ją w pobliżu drogi w parku i tam ponownie zaatakował. Wszystko nagrał miejski monitoring, a sprawca szybko został zatrzymany przez lubińskich policjantów.

Brutalny atak w parku w Lubinie! Zaczął bić kobiety siedzące na ławce

- W trakcie dalszych czynności prowadzonych z mężczyzną okazało się, że kilka dni wcześniej groził dwukrotnie pracownikowi ośrodka pomocy społecznej, a także specjalnie wybił szybę w jednej z witryn sklepowych na terenie miasta – dodaje Krzysztof Pawlik.

Sąd w Lubinie zastosował wobec napastnika dwumiesięczny areszt, a potem czeka go proces. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Sonda
Czy sprawcy wybryków chuligańskich powinni być surowiej karani?