Jak we Wrocławiu spełnić technologiczne marzenia? Sprawdź!

2021-06-15 12:26
Jak we Wrocławiu spełnić technologiczne marzenia? Sprawdź!
Autor: materiały partnera Jak we Wrocławiu spełnić technologiczne marzenia? Sprawdź!

Techwish to unikatowy koncept sklepów z elektroniką użytkową. Wyselekcjonowane produkty od Xiaomi, DJI i inFace to gwarancja, że każdy kto przyjdzie do sklepu znajdzie w nim coś dla siebie.

Techwish nie jest jednak zwykłym sklepem - punkty sprzedaży znajdują się w robionych na zamówienie kontenerach a ich lokalizacja to trafficowe miejsca, w których poza zrobieniem zakupów można również jakościowo spędzić czas.

“Zależało nam na stworzeniu miejsca wyjątkowego. Miejsca, w którym klient będzie mógł przetestować wszystkie produkty, poznać środowisko w którym działają, porozmawiać ze specjalistami i przekonać się, że smart home jest w zasięgu ręki. Chcemy by nasze punkty były miejscem spotkań, zależy nam na tworzeniu wokół nich społeczności - mówi przedstawiciel firmy.

Asortyment sklepów to mix produktów z zakresu wyposażenia inteligentnego domu - odkurzacze, oczyszczacze, nawilżacze, kamery; hulajnogi; produkty beauty, smartfony, drony, smartwatche i opaski sportowe. W ofercie Techwish jest wiele produktów niedostępnych wcześniej na polskim rynku a firma ma w planach wprowadzenie do oferty wielu nowości i cykliczne premiery produktowe.

Jak we Wrocławiu spełnić technologiczne marzenia? Sprawdź!
Autor: materiały partnera Jak we Wrocławiu spełnić technologiczne marzenia? Sprawdź!

Firma Techwish powstała we Wrocławiu i właśnie tu otwiera nowe punkty sprzedaży. Już od 19 czerwca będzie można zrobić zakupy w dogodnych lokalizacjach - przy Alei Bielany (wejście środkowe) i Magnolia Park (przy wjeździe od ul. Legnickiej). Jednak to dopiero początek dynamicznej ekspansji. Do końca roku Techwish planuje realizację takich projektów w największych miastach w Polsce.

Z tej okazji sobotniego otwarcia firma przygotowała dużo promocji i niespodzianek. Więcej szczegółów i najnowszych informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1056237194908043/

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE