Koronawirus w Rzeszowie. Szpitalny Oddział Ratunkowy przy Lwowskiej zamknięty!

i

Autor: TryJimmy/cc0/Pixabay.com

Koronawirus we Wrocławiu: Zamknięty oddział onkologiczny! Pielęgniarka zakażona koronawirusem

2020-03-23 11:12

Oddział onkologiczny wrocławskiego szpitala przy ul. Kamieńskiego został zamknięty po tym, jak jedna z pielęgniarek została zakażona koronawirusem. Pacjentów i personel objęto kwarantanną. Zamknięta została także przyszpitalna przychodnia Medinet.

U jednej z pielęgniarek, pracującej na oddziale onkologicznym w szpitalu przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu potwierdzono koronawirusa. Kobieta znajduje się na oddziale zakaźnym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Jej stan jest dobry.

W związku z chorobą pielęgniarki, zamknięty został oddział onkologiczny w szpitalu przy ul. Kamieńskiego. Personel, który miał kontakt z pielęgniarką oraz pacjenci przebywający na oddziale objęci zostali kwarantanną.

Na oddziale onkologicznym przebywało kilkoro pacjentów. Część z nich została wypisana do domu, gdzie przechodzić będzie kwarantannę. Osoby wymagające hospitalizacji pozostały w szpitalu.

Zamknięta została także przyszpitalna przychodnia Medinet.

Koronawirus. Posłuchaj, czy wiesz jakie są objawy zakażenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE