Pijana kobieta w audi zmiotła przystanek autobusowy. Chwile grozy na Królewieckiej

i

Autor: Policja Wrocław

Wypadek we Wrocławiu

Pijana kobieta w audi zmiotła przystanek autobusowy. Chwile grozy na Królewieckiej

2022-08-01 12:53

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, na ulicy Królewieckiej we Wrocławiu. 29-letnia kobieta straciła panowanie nad audi i uderzyła w latarnię, a następnie zmiotła z powierzchni ziemi przystanek autobusowy. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, chwilę przed godziną 5 rano. Ulicą Królewiecką jechało audi kierowane przez 29-letnią kobietę.

CZYTAJ TEŻ: Niezwykły mural w centrum Wrocławia. Jak Wam się podoba?

- W pewnym momencie kierująca samochodem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w latarnię, uszkadzając dodatkowo wiatę przystankową – mówi st. sierż. Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym policję. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierującej kobiety, a wynik to ponad 0,6 promila!

Cud, że nikogo nie było w tym czasie na przystanku, bo doszłoby to prawdziwej tragedii. - Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kobiecie przyjdzie odpowiedzieć za popełnione przestępstwo przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozić jej może do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje Aleksandra Rodecka.

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?