Pijany 25-latek wjechał w policyjny posterunek w centrum Wrocławia

i

Autor: materiały policji

Pijany 25-latek wjechał w policyjny posterunek w centrum Wrocławia! Miał ponad 2 promile alkoholu

2021-04-01 16:12

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 25-letni mężczyzna, który wjechał rowerem w policyjny posterunek przed konsulatem na ul. Podwale we Wrocławiu. 25-latek został zatrzymany i trafił do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do niecodziennego incydentu doszło na ul. Podwale we Wrocławiu. 25-letni rowerzysta wjechał w policyjny posterunek ustawiony przed niemieckim konsulatem. Tuż po zdarzeniu mężczyzna próbował odjechać, ale został zatrzymany przez funkcjonariusza pełniącego służbę na posterunku i przekazany w ręce policjantów z Wydziału Prewencji i Patrolowego. Jak się wkrótce okazało, 25-latek był kompletnie pijany. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Pomyliła jezdnie i wjechała na skrzyżowanie pod prąd

- Mężczyzna ze względu na swój stan został przewieziony przez policjantów do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym - informuje st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Na szczęście wrocławianinowi nic się nie stało, a uszkodzenia posterunku okazały się nieznaczne.

O dalszym losie 25-latka zdecyduje teraz sąd.

Pijany 25-latek wjechał w policyjny posterunek w centrum Wrocławia

i

Autor: materiały policji