Poznajecie tych mężczyzn? Mogą mieć związek z rozbojem we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

2021-04-08 9:02

Policja poszukuje sprawców rozboju, do którego doszło 22 czerwca 2019 r. przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Ponieważ mimo długotrwałego śledztwa nie udało się zidentyfikować podejrzanych, funkcjonariusze zdecydowali się opublikować zdjęcia osób mogących mieć związek ze sprawą. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Krzyki.

Do rozboju doszło 22 czerwca 2019 r. przy ulicy Powstańców Śląskich. Ok. godz. 00:30 w nocy - na wysokości dawnego hotelu „Wrocław” - dwaj zamaskowani sprawcy, ubrani w ciemne bluzy z napisami „Pitbull”, podeszli do dwóch przechodniów i zastraszając ich trzymanymi w ręku niebezpiecznymi przedmiotami, zażądali wydania wartościowych przedmiotów. Napastnicy ukradli swoim ofiarom pieniądze i telefon komórkowy, po czym uciekli.

Ponieważ mimo długotrwałego śledztwa nie udało się zidentyfikować podejrzanych, funkcjonariusze zdecydowali się opublikować zdjęcia mężczyzn mogących mieć związek z rozbojem. 21 czerwca 2019 ok. godz. 23:03 mężczyźni ci przyjechali autobusem linii 110 z przystanku MPK Rondo Iwiny do Wrocławia. Ok. godz. 23:26 wysiedli na przystanku przy Dworcu Głównym PKP na ul. Suchej, przeszli przez hol główny dworca, wyszli na ul. Piłsudskiego, wsiedli do tramwaju linii 11 i dojechali do przystanku MPK przy pl. Powstańców Śląskich. Tam ślad się urywa.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki, osobiście lub pod nr tel. 601812319 lub (47)8711600.

Motocykliści szaleją na poznańskich ulicach