Usnął w kradzionym samochodzie

i

Autor: Lwówek na sygnale

Usnął w kradzionym samochodzie. Przebudzenie okazało się BRUTALNE!

2020-02-06 9:06

Kierowca spał w samochodzie z włączonym silnikiem. Obudzili go policjanci. Na ich widok zaskoczony mężczyzna zatrzasnął drzwi i próbował uciec. Funkcjonariusze musieli wybić szybę i siłą wyciągnąć go z pojazdu. Taka niecodzienna akcja rozegrała się w środę w Gryfowie Śląskim.

Do niecodziennej sytuacji doszło w środę rano (5 lutego) w Gryfowie Śląskim w powiecie lwóweckim. Przechodnie zauważyli, że na jednej z ulic w rynku stoi zaparkowane audi z włączonym silnikiem, a za kierownicą śpi jakiś mężczyzna. Zaniepokojeni wezwali policję.

Przybyli na miejsce policjanci podeszli do samochodu i obudzili kierowcę. Na widok funkcjonariuszy zaskoczony mężczyzna zamknął wszystkie drzwi i próbował uciec. Na szczęście policjanci zdążyli wcześniej zablokować dwoma radiowozami audi, uniemożliwiając mu ucieczkę. Kierowca nie zamierzał jednak łatwo się poddać i nie miał zamiaru dobrowolnie wyjść z samochodu. W tej sytuacji funkcjonariusze zmuszeni byli wybić szybę i siłą wyciągnąć mężczyzną z auta.

Jak się okazało audi było kradzione. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE