Wrocław: Nowy klub fitness 24/7. Czas na trening! Sprawdź Just GYM przy ul. Sienkiewicza 22

i

Autor: Just GYM Wrocław: Nowy klub fitness 24/7. Czas na trening! Sprawdź Just GYM przy ul. Sienkiewicza 22

Just GYM Wrocław

Wrocław: Nowy klub fitness 24/7. Czas na trening! Sprawdź Just GYM przy ul. Sienkiewicza 22

2022-08-11 6:00

Ogromna powierzchnia treningowa (prawie 1800 mkw.) wypełniona sprzętem marek premium, a do tego niska cena członkostwa (karnety już za 89 zł miesięcznie). Taki jest nowy klub Just GYM we Wrocławiu, przy ul. Sienkiewicza 22. Twoja ulubiona siłownia teraz jest jeszcze bliżej! Wielkie otwarcie już 17 sierpnia, a już od weekendu (12.08) dni otwartych drzwi.

Just GYM Wrocław, ul. Sienkiewicza 22. Nowy klub fitness 24/7

Otwarcie Just GYM Wrocław przy ul. Sienkiewicza 22 już w środę, 17 sierpnia. To nie lada gratka dla miłośników treningu siłowego, funkcjonalnego, cardio oraz grupowych zajęć fitness. Just GYM łączy w sobie dużą powierzchnię, wypełnioną sprzętem do różnych form ćwiczeń i treningu, z niską ceną członkostwa. Karnety OPEN, pozwalające na korzystanie ze wszystkich zajęć i całej przestrzeni Just GYM, w przedsprzedaży są dostępne za 89 zł miesięcznie.

Kluby sieci Just GYM działają w całej Polsce, a korzystają z nich tysiące osób, które – tak jak Ty – chcą zadbać o zdrowie i formę. Wszystkie kluby są dostępne 24/7. Sam wybierasz, o jakiej porze dnia (lub nocy) chcesz trenować i kiedy masz na to czas.

Wszystkie formalności związane z zapisami i członkostwem załatwisz online na stronie: www.justgym.pl. Wejściówkę do klubu stanowi Twój odcisk palca.

Just GYM. Nowy klub fitness 24/7 we Wrocławiu

Nowy punkt na fitnessowej mapie Wrocławia to ul. Sienkiewicza 22. Siłownia kusi nie tylko ogromną przestrzenią, dedykowanymi strefami dla różnych rodzajów treningu i zajęć grupowych, ale też cenami. Karnet OPEN na miesiąc to 89 zł. Jeśli w przedsprzedaży wykupisz wejściówkę np. na pół roku – zapłacisz jeszcze mniej.

Dostęp do klubu będzie można uzyskać również z pakietami Medicover Sport oraz większością kart Multisport, FitSport, FitProfit i PZU Sport.

Nowy klub fitness we Wrocławiu! Just GYM przy ul. Sienkiewicza 22

i

Autor: Just GYM Just GYM to ogólnopolska sieć klubów fitness, działająca w 25 lokalizacjach

Drugi Just GYM we Wrocławiu. Dni otwartych drzwi od 12 sierpnia

Dla nieprzekonanych lub miłośników zwiedzania (zamiast muzeum wybierz Just GYM!) mamy bardzo dobrą informację. Od 12 sierpnia klub przy ul. Sienkiewicza będzie można obejrzeć podczas drzwi otwartych – codziennie (do 16.08) w godzinach od. 12.00 do 20.00.

Zarówno dni otwartych drzwi, jak i promocja przedsprzedażowa, potrwają do wtorku, 16 sierpnia włącznie, a od środy, 17 sierpnia treningi ruszą pełną parą. To dzień wielkiego otwarcia! Nie może Cię tam zabraknąć.

Nowy klub fitness we Wrocławiu! Just GYM przy ul. Sienkiewicza 22

i

Autor: Just GYM Just GYM to ogólnopolska sieć klubów fitness, działająca w 25 lokalizacjach

Just GYM przy ul. Sienkiewicza, to już drugi klub sieci we Wrocławiu. Pierwszy dostępny jest przy ul. Francuskiej na wrocławskich Bielanach. Just GYM to ponad 20 nowoczesnych siłowni, działających w formule 24/7 przez 365 dni w roku, w największych miastach w Polsce.

Just GYM Wrocław

ul. Sienkiewicza 22

www.justgym.pl

Just GYM Wrocław – Sienkiewicza na Facebooku