Samochód przejechał po mężczyźnie pracującym w studzience telekomunikacyjnej

i

Autor: pixabay.com

Wrocław: Samochód przejechał po mężczyźnie pracującym w studzience telekomunikacyjnej!

2021-11-15 9:51

Groźny wypadek we Wrocławiu. Kierowca samochodu osobowego nie zauważył mężczyzny pracującego w studzience telekomunikacyjnej i przejechał po nim, zahaczając podwoziem o jego głowę.

Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę (13 listopada) w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i Krupniczej we Wrocławiu. Jak informuje Gazeta Wrocławska, ok. godz. 10 kierowca osobowego volkswagena chciał wjechać na parking przy hotelu Europeum. Przejeżdżając przez chodnik, nie zauważył mężczyzny pracującego w studzience telekomunikacyjnej i dosłownie po nim przejechał - podwozie samochodu zahaczyło o głowę pracownika.

Wypadek wyglądał koszmarnie, ale okazało się, że obywatel Ukrainy pracujący w studzience telekomunikacyjnej miał dużo szczęścia. Samochód mocno zranił go w głowę, ale obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Tuż po wypadku ranny mężczyzna był przytomny - z urazem głowy został przewieziony do szpitala przy ul. Borowskiej.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Wstępne ustalenia wykazały, że miejsce prowadzonych prac nie było w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Susz. Potrącił pieszego na przejściu. Policja opublikowała drastyczne nagranie