Wypadek na AOW. Potężne korki na północy Wrocławia

i

Autor: pixabay.com Wypadek na AOW. Potężne korki na północy Wrocławia/zdjęcie ilustracyjne

Zderzyły się trzy samochody

Dwa wypadki na AOW. Potężne korki na obwodnicy Wrocławia

2023-03-16 7:44

Wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W pobliżu węzła Wrocław Północ zderzyły się trzy samochody, w tym dwie ciężarówki. Kierowcy musieli liczyć się z potężnymi korkami. Zwłaszcza że doszło też do drugiego zdarzenia drogowego na AOW.

Wypadek na AOW we Wrocławiu

Wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Do zdarzenia doszło w czwartek, 16 marca, po godz. 6.30. Na 23. km trasy, w pobliżu węzła Wrocław Północ, zderzyły się trzy samochody – ciężarówka, cysterna oraz auto osobowe.

Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku autostrady A4. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Niestety, kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami.

Dwa pasy są zablokowane, ruch odbywa się jednym – prawym pasem. Korek o godz. 7.30 miał 5 km długości i cały czas rośnie. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

Droga w tym miejscu została udrożniona ok. godz. 8, ale rozładowania zatoru trwało znacznie dłużej.

Na domiar złego do kolejnego wypadku doszło kilkanaście kilometrów dalej (w kierunku A4), w pobliżu węzła Wrocław Lotnisko. W tym miejscu zderzyły się 2 samochody osobowe. Szybko utworzył się kolejny korek o długości kilku kilometrów. Trasa została udrożona po godz. 9.

Nielegalne wyścigi we Wrocławiu. Pościg i policyjny helikopter w akcji