1 bilet – wiele imprez! Przed nami Wielkie Otrzęsiny Wrocławia – największa impreza klubowa w Polsce!

i

Autor: materiały promocyjne 1 bilet – wiele imprez! Przed nami Wielkie Otrzęsiny Wrocławia – największa impreza klubowa w Polsce!

1 bilet – 15 imprez! Przed nami Wielkie Otrzęsiny Wrocławia – największa impreza klubowa w Polsce!

2017-09-27 10:31

WOW! czyli Wielkie Otrzęsiny Wrocławia zbliżają się wielkimi krokami! Już 4 października wszyscy studenci, a także Ci, którzy tęsknią za tymi czasami, ruszą w imprezowy maraton! Jeden bilet umożliwi Wam zabawę aż w 20 lokalach muzycznych, 4 imprezach specjalnych, a także  zagwarantuje wiele niespodzianek i niezapomnianą noc!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia to największa impreza klubowa w Polsce. Tegoroczna edycja powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających imprezowiczów! W cenie jednego biletu czeka Was ogromna ilość atrakcji, niespodzianek, zabawa w kilku klubach, a do tego imprezy specjalne, obok których nie można przejść obojętnie!

Przed Wami możliwość świętowania w tramwaju, autobusie, a nawet... limuzynie! Tegoroczne wydarzenia specjalne to TramParty, DanceBus, Limousine Party i Silent Disco.

Tej nocy na Waszej imprezowej mapie będzie wyjątkowo wiele miejsc do odwiedzenia. W akcji bierze udział m.in. klub X-Demon, Wall Street,  Mundo 71, Domówka, Cherry i wiele innych!  Wszystko w cenie jednego biletu, który w przedsprzedaży kosztuje 15 zł a w dniu imprezy 20 zł. Bilety dostępne na stronie www.wielkieotrzesiny.pl

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia to impreza cykliczna, w tym roku odbędzie się już po raz 12. Jak zapewniają organizatorzy, takiego efektu WOW! jeszcze nie było! 

Bądźcie na bieżąco! Więcej informacji o Wielkich Otrzęsinach Wrocławia znajdziecie na Facebooku.

Wielkie Otrzęsiny Wrocławia

i

Autor: materiały promocyjne Wielkie Otrzęsiny Wrocławia

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE