23-latek DŹGNĄŁ swojego kolegę nożem kuchennym! Dramat w Środzie Śląskiej

i

Autor: pixabay.com 23-latek DŹGNĄŁ swojego kolegę nożem kuchennym! Dramat w Środzie Śląskiej

23-latek DŹGNĄŁ swojego kolegę nożem kuchennym! Dramat w Środzie Śląskiej

2021-01-02 12:39

Przerażające doniesienia z naszego województwa! W Środzie Śląskiej mundurowi zatrzymali 23-latka, który podczas sprzeczki dźgnął znajomego nożem. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Średzcy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem swojego znajomego.

- Funkcjonariusze ustalili, że 23-latek spożywał alkohol wspólnie z kilkoma osobami. W pewnym momencie pomiędzy nim a jednym z uczestników spotkania doszło do sprzeczki, podczas której sprawca chwycił za nóż kuchenny i ugodził pokrzywdzonego w okolicę szyi - informuje rzecznik policji.

ZOBACZ: Nietypowa akcja służb w Karpaczu! Mundurowi zatrzymali... policyjny radiowóz! SZOK!

Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala. Natomiast sprawca trafił do policyjnego aresztu. Śledczy na miejscu przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady, w tym również nóż, którym został ugodzony pokrzywdzony.

Zatrzymany mężczyzna był pijany - miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator przedstawił 23-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wobec sprawcy sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

CZYTAJ TAKŻE: Mieszkańcy Lubania boją się OGROMNEGO ŚMIECIOWISKA [ZDJĘCIA, WIDEO]

Przypominamy, że ten, kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Grób Zygmunta Kęstowicza. Niezapomniani