Bolesławiec: Ukrył za garażem kilkadziesiąt tysięcy porcji narkotyków! 34-latek aresztowany

2021-04-06 12:13

Policjanci z Bolesławca zlikwidowali „magazyn”, w którym ukryte było blisko 36 tysięcy porcji handlowych narkotyków - metamfetaminy i tabletek ekstazy. Narkotyki ukryte były w schowku za garażem na terenie miasta. 34-letni właściciel „magazynu” został aresztowany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Dzięki policjantom z Bolesławca na Dolnym Śląsku na rynek nie trafi blisko 36 tysięcy porcji handlowych narkotyków. W toku śledztwa funkcjonariusze, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że przy jednym z garaży znajdujących się na terenie miasta mogą być przechowywane duże ilości zabronionych substancji. Po zlokalizowaniu nielegalnego „magazynu” wystarczyło tylko poczekać na jego właściciela. Cierpliwość policjantów się opłaciła i wkrótce w ich ręce wpadł 34-letni mieszkaniec Bolesławca.

- 34-letni mieszkaniec Bolesławca wpadł w ręce stróżów prawa w momencie, gdy przyjechał do swojego „magazynu” - informuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. - Podejrzany przechowywał środki odurzające w pomieszczeniu gospodarczym znajdującym się za garażem. Żeby się dostać do „schowka” zatrzymany musiał przechodzić po dachu garażu.

W schowku za garażem policjanci znaleźli blisko 35 tys. porcji handlowych metamfetaminy i ponad 800 tabletek ekstazy. 34-latek odpowie teraz za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu nawet 10 lat więzienia. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Ukradł yorka spod sklepu