2 ciała w wyrobisku

i

Autor: Shutterstock, Marek Barczyński/Super Express 2 ciała w wyrobisku

Tajemnicza tragedia

Ciała matki i rocznego dziecka wyłowione z wody! "Pisała, że idzie popływać"

2023-03-12 13:00

Tajemnicza tragedia w Raciborowicach Dolnych w województwie dolnośląskim! W zalanym wodą wyrobisku na terenie dawnego kamieniołomu znaleziono ciała kobiety i jej rocznego dziecka. Według doniesień istotne.pl kobieta w nocy wysłała SMS-a do męża, w którym pisała, że "idzie popływać".

Ciała matki i rocznego dziecka wyłowione z wyrobiska po dawnym kamieniołomie. Zagadkowa tragedia w Raciborowicach Dolnych

Matka i jej roczne dziecko nie żyją, ich ciała zostały wyłowione z wody! Do tej tragedii doszło w niedzielę, 12 marca rano we wsi Raciborowice Dolne (woj. dolnośląskie). "Dzisiaj o godz. 8:55 przyjęliśmy zgłoszenia od CPR o osobach poszkodowanych w Raciborowicach Dolnych w zbiorniku Kamionka.⚓️🚑 Podczas dojazdu na miejsce, po kontakcie z Stanowiskiem Kierowania PSP Bolesławiec, odwołano nasz zespół ratowników, gdyż dwa ciała dziecka i kobiety zostały wyciągnięte przez inne służby na brzeg" - czytamy na Facebookowej stronie Dolnośląskie WOPR. Według doniesień istotne.pl kobieta w nocy wysłała SMS-a do męża, w którym pisała, że "idzie popływać".

Kobieta i roczne dziecko wyłowieni martwi z akwenu. Zawiadomienie dopiero rano?

Jak przekazał rzecznik jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu, sprawę śmierci kobiety i jej rocznego dziecka bada prokuratura. Dlaczego kobieta zdecydowała się popływać w zimną noc, w dodatku w towarzystwie małego dziecka? Jak podaje bolesławiecka straż, co cytuje istotne.pl, zgłoszenie do straży pożarnej od męża kobiety napłynęło dopiero rano, a nie bezpośrednio po otrzymaniu SMS-a. Śledztwo trwa. 

Sonda
Czy czujesz się w Polsce bezpiecznie?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Możesz być z siebie dumny od 9/15

Pytanie 1 z 15
Jak miał na imię pisarz Piasecki, piszący o rzeczywistości życia na pograniczu polsko-radzieckim oraz satyry o "demokracji ludowej"?
Nowy basen w Katowicach ma system wykrywania utonięć
Listen on Spreaker.