Dolnośląskie: Przejechał kierującego ruchem i uciekł! Ściga go policja

i

Autor: mat. policji Przejechał kierującego ruchem i uciekł! Ściga go policja

Przejechał kierującego ruchem i uciekł! Ściga go policja

2021-11-22 17:02

Policja szuka kierowcy auta, który w poniedziałek (22 listopada) na drodze wojewódzkiej nr 331 w okolicach Polkowic śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem na drodze. Jak wyjaśnia policja, auto uderzyło w drzewo i wtedy kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Tragedia pod Polkowicami. Nie żyje kierujący ruchem mężczyzna

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca audi Q7 podczas wyprzedzania maszyny do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni i potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym. 64-letni mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca audi tymczasem stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo, po czym uciekł z miejsca wypadku.

- W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec – informuje mł. asp. Przemysław Rybikowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Poszukiwany sprawca śmiertelnego wypadku

Na podstawie zebranych informacji policyjni specjaliści z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu sporządzili portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku. Osoby, które rozpoznają widniejącego na nim mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. (47)8747200 (całodobowo) lub pod nr alarmowym 112 (całodobowo).

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Ukradł ciągnik rolniczy. Szuka go policja z Chełmży