Dolny Śląsk: Dwie osoby ranne w wypadku z udziałem ciężarówki

i

Autor: pixabay.com

Dwie osoby ranne w wypadku z udziałem ciężarówki. Zablokowana droga z Bolkowa do Jeleniej Góry

2021-11-09 16:25

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek na drodze krajowej nr 3 między Bolkowem a Jelenią Górą na Dolnym Śląsku. W Radomierzu ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek (9 listopada) po godz. 12 na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Bolkowem a Jelenią Górą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki jechał od strony Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry. W miejscowości Radomierz jadący przed nim osobowy volkswagen zatrzymał się za samochodem, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Kierowca ciężarówki próbował gwałtownie wyhamować przed stojącymi autami, niestety sztuka ta mu się nie udała – ciężarówka uderzyła w volkswagena, po czym przewróciła się i wpadła do rowu. Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku ranne zostały dwie osoby.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku. Droga krajowa nr 3 w miejscu wypadku jest zablokowana. Samochody jadące przez Radomierz są kierowane objazdami.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Susz. Potrącił pieszego na przejściu. Policja opublikowała drastyczne nagranie