Dwie piękne Dolnoślązaczki walczą o koronę Miss Polski 2020. Wielki finał już w niedzielę!

2021-01-14 9:02

W niedzielę (17 stycznia) odbędzie się wielki finał konkursu Miss Polski 2020. O tytuł najpiękniejszej Polki ubiegają się m.in. dwie Dolnoślązaczki: Ewa Jakubiec z Wrocławia oraz Agata Śron z Wąsosza.

31. Finał Miss Polski odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17 stycznia) w Warszawie. O tytuł najpiękniejszej Polki ubiegać się będą 23 kandydatki z całego kraju. Wśród finalistek są dwie reprezentantki Dolnego Śląska:

  • Ewa Jakubiec (Wrocław) - Miss Dolnego Śląska 2020
  • Agata Śron (Wąsosz) - Miss Internautów Dolnego Śląska 2020

Uczestniczki - oprócz korony i tytułu Miss Polski - powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł, a także możliwość reprezentowania Polski w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019, Magdalena Kasiborska.

Po raz pierwszy w historii konkursu, wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

GALA FINAŁOWA MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2020:

Podczas uroczystej gali finałowej kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach. Zobaczymy je m.in. w kolekcji casual od Violi Piekut, strojach kąpielowych Self Collection, odzieży termicznej od Brubeck oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a o wyjątkową atmosferę zadbają Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk, Paweł Tur, Nick Sincler.

Galę finałową ma żywo pokaże telewizja Polsat. Początek w niedzielę (17 stycznia) o godz. 20.

QUIZ. Słowa, które rozumieją tylko kobiety. Panowie: macie odwagę się sprawdzić?

Pytanie 1 z 15
Marka Louboutin to obiekt marzeń wielu kobiet. Kupując produkt tej firmy nabywają one...
Śląskie motocyklistki rozebrały się w szczytnym celu. Oto wyjątkowy kalendarz na 2021 rok