Festiwal Czekolady we Wrocławiu. To był bardzo słodki weekend [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-05-24 17:29

Miniony weekend upłynął we Wrocławiu pod znakiem czekolady. W Czasoprzestrzeni odbył się Festiwal Czekolady. Nie tylko można było skosztować czekoladowych smakołyków w niezliczonych kształtach i kolorach, ale także wziąć udział w słodkich warsztatach.

W miniony weekend Wrocław stał się czekoladową stolicą Polski. Do stolicy Dolnego Śląska zawitali producenci czekolady z całej Polski. W sobotę i niedzielę w Czasoprzestrzeni odbył się Festiwal Czekolady.

Na miłośników czekolady czekały stoiska pełne przysmaków w niezliczonej ilości kształtów, kolorów i smaków. Były tradycyjne tabliczki czekolady, pyszne ciasta i kuszące praliny. Można było kosztować i kupować. Dla gości Festiwalu Czekolady przygotowano też słodkie warsztaty, pokazy cukierniczych mistrzów i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Słodko na wrocławskim Festiwalu Czekolady.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE