Gwiazdy FC Barcelona zagrają w Wąsoszu! Legendy przyjadą na mecz charytatywny

i

Autor: materiały prasowe

Gwiazdy FC Barcelona zagrają w Wąsoszu! Legendy przyjadą na mecz charytatywny

2022-04-20 13:53

To zdecydowanie największe charytatywne wydarzenie 2022 roku! Legendarna drużyna, weterani FC Barcelona przyjadą do Wąsosza, aby zagrać w charytatywnym meczu z przyjacielami Przylądka Nadziei. Cel jest szczytny. Zagraj w meczu przeciwko zawodnikom legendarnej drużyny i pomóż dzieciom z kliniki onkologicznej w pokonaniu raka.

W czerwcu 2022 roku w niewielkim Wąsoszu, niedaleko Wrocławia, dojdzie do niesamowitego wydarzenia charytatywnego. To będzie weekend przepełniony atrakcjami. W sobotę, 4 czerwca zagra FC Barcelona, a datki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na Przylądek Nadziei. Z kolei w niedzielę zaplanowany jest mecz dla Ukrainy z kadrą Jerzego Engela! Mecze to nie jedyna atrakcja tego weekendu. Zaplanowano też świetną zabawę przy koncertach gwiazd disco polo!

Legendy FC Barcelona przyjadą do Wąsosza

Na zaproszenie jedynej w swoim rodzaju, „eksportowej” drużyny piłkarskich oldboyów Orla Wąsosz przyjadą do Polski zawodnicy Agrupació Barça Jugadors czyli oficjalnej drużyny weteranów słynnej FC Barcelona. Będzie to rewanż za niezapomniany mecz, rozegrany we wrześniu 2019 roku na stadionie w Wąsoszu. Cel meczu to nie tylko towarzyskie spotkanie, ale też pomoc dzieciom w pokonaniu raka

Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei. Pomoc dzieciom chorym na raka

Chodzi o pomoc dzieciom, które leczą się w klinice onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Co roku o zdrowie walczy tutaj 2000 małych pacjentów z całej Polski. We wrocławskiej klinice wykonywany jest także co drugi przeszczep szpiku w Polsce, ratujący życie dzieciom chorym na białaczkę. Pieniądze zebrane podczas meczu i wszystkich wydarzeń towarzyszących będą przeznaczone na sfinansowanie drogich, nierefundowanych leków i terapii oraz zapewnienie opieki na najwyższym, światowym poziomie.

Zostań sponsorem meczu!  Zagraj z gwiazdami FC Barcelona

Kto zagra w meczu przeciwko legendom? Skład będzie złożony z zawodników klubu Orla Wąsosz, byłych reprezentantów piłkarskiej kadry Polski oraz przyjaciół Przylądka Nadziei. Aktualnie poszukiwani są sponsorzy meczu.  Firmy oraz osoby prywatne mogą zostać partnerami wydarzenia, wykupując cegiełkę - do wyboru są różnego rodzaju sponsorskie pakiety, które umożliwiają nie tylko zagranie w meczu przeciwko weteranom FC Barcelona, ale też zajęcie miejsc VIP na trybunach, czy spotkanie z piłkarzami po meczu, a to nie wszystko! Oferta jest szeroka. Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły sponsorskich pakietów? 

Kontakt w sprawie meczu:

stowarzyszenieorlawasosz1946@gmail.com

telefon 735-241-901