Jasnowidz Jackowski zobaczył w wizji KOBIETĘ! To ona ma być powodem wyborów we Wrocławiu w 2022 roku!

i

Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski zobaczył w wizji KOBIETĘ! To ona ma być powodem wyborów we Wrocławiu w 2022 roku!

Jasnowidz Jackowski zobaczył w wizji KOBIETĘ! To ona ma być powodem wyborów we Wrocławiu w 2022 roku!

2022-01-01 4:58

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego przyciągają tysiące słuchaczy. Zazwyczaj dzieli się on nimi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube, jednak tym zrazem tylko czytelnikom "super Expressu" zdradził, co zobaczył w swoich wizjach przyszłości na 2022 rok dla poszczególnych polskich miast. Co wydarzy się we Wrocławiu? Jasnowidz Jackowski mówił o kobiecie, którą zobaczył w swojej wizji. To ona ma być przyczyną wyborów, do których ma dojść we Wrocławiu. Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

To już kolejny raz, gdy pod koniec roku postanowiliśmy zapytać jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego (58 l.) o to, co wydarzy się w 2022 roku w polskich miastach. Jak potoczą się losy mieszkańców poszczególnych miast? Kiedy stanęliśmy przed drzwiami jego mieszkania, nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę jasnowidz Jackowski. Także w tym roku zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o to, co widzi w swoich wizjach przyszłości dla poszczególnych polskich miast. Czy czeka na w końcu spokojny rok, czy może powinniśmy nastawić się na istny horror?

Przeczytaj koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wizja dla Wrocławia na 2022 rok

- Kobieta. We Wrocławiu w przyszłym roku (2022) mogą być pewne zmiany polityczne z powodu kobiety – mówił w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” jasnowidz Jackowski i dodał: - Albo kobieta je spowoduje. To musi być ktoś przy władzach, albo władzy, ale we Wrocławiu mogą być zmiany. Na pewno mi się kobieta kojarzy. Taka niemłoda, trochę więcej jak w średnim wieku.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Wrocławia w 2022 roku

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki