Makabryczny wypadek

Kierowca alfy romeo nie żyje! Potworne zderzenie z tirem i busem [ZDJĘCIA]

2023-04-20 19:22

Kierowca alfy romeo zginął w wypadku, do którego doszło w czwartek, 20 kwietnia, w Mirosławicach pod Wrocławiem. Ok. godz. 15 mężczyzna jechał drogą krajową nr 35, gdy rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego marki mercedes i fiata ducato. Na łuku drogi alfa romeo zderzyło się z tirem, a następnie uderzyło w busa, po czym oba pojazdy wypadły z drogi.

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem. Kierowca alfy romeo zginął w zderzeniu z tirem i busem

Kierowca alfy romeo zginał na miejscu, po tym jak jego auto zderzyło się z tirem i busem. Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Mirosławice pod Wrocławiem w czwartek, 20 kwietnia, ok. godz. 15. Wszystko działo się na 68. kilometrze drogi krajowej nr 35, gdy ofiara rozpoczęła manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego marki Mercedes i busa - fiata ducato. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, prowadzący alfę romeo mężczyzna zderzył się z tirem, po czym stracił panowanie nad autem, które uderzyło następnie w fiata ducato. Osobówka i bus zjechały z drogi i wylądowały w rowie. - Kierowcy, którzy przeżyli wypadek, byli trzeźwi, natomiast od ofiary wypadku zostanie pobrana krew do badań - wyjaśnia starsza aspirantka Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Sprawą zajęła się również prokuratura, pod której nadzorem mundurowi będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Potężny wybuch gazu w Sędzińcu pod Piłą