Kierowca audi nie żyje, wiele dzieci zostało rannych. Makabra na drodze Świebodzice - Świdnica

i

Autor: Policja Wrocław zdjęcie ilustracyjne

Straszne!

Kierowca audi nie żyje, wiele dzieci zostało rannych. Zderzenie ciężarówki, busa i osobówki na drodze Świebodzice - Świdnica

2023-10-02 9:43

Dramat na drodze krajowej 35. W Mokrzeszowie zderzyły się ciężarówka, bus i samochód osobowy. Skutki wypadku są straszne – jedna osoba nie żyje, a sześć - głównie dzieci - zostało rannych.

Mokrzeszów. Tragiczny wypadek na drodze Świdnica - Świebodzice  

Do wypadku doszło w poniedziałek, 2 października, przed godz. 8 rano. Na drodze krajowej nr 35 w Mokrzeszowie, na odcinku Świdnica – Świebodzice, zderzyły się trzy pojazdy – ciężarówka, bus i samochód osobowy.

Skutki zdarzenia okazały się straszne. Na miejscu zginął kierowca audi, którego nie udało się uratować mimo natychmiastowej akcji służb ratunkowych i wezwania na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wypadku poszkodowanych zostało również sześć osób podróżujący busem. To głównie dzieci z niepełnosprawnościami, które jechały na zajęcia rehabilitacyjne. Dwie osoby jadące ciężarówką nie odniosły obrażeń.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13. Wyznaczono objazdy przez wieś Ciernie. Na miejscu trwają działania służb, które prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Nocny wypadek na autostradzie A4
Listen on Spreaker.