Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych

i

Autor: Materiały prasowe Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych

Koncert Limp Bizkit i Rammstein. We wtorek rusza sprzedaż biletów. Znów będą problemy? [AUDIO, ZDJĘCIA]

2016-04-04 11:40

Organizatorzy spodziewają się, że wejściówki bardzo szybko znikną. Tak samo było z pulą biletów na koncert Davida Gilmoura, które obecnie można kupić, ale u koników za sześć tysięcy złotych.

Koncert Rammsteina i Limp Bizkit ma odbyć się na zakończenie wakacji, 27 sierpnia, na stadionie miejskim. W ramach imprezy Capital of Rock zagrają tam jeszcze Bullet For My Vallentine i OCN. 

Wszyscy walczą z konikami

Czy czeka nas powtórka sytuacji z końcówki stycznia? Kiedy ruszyła sprzedaż biletów na koncert Davida Gilmoura, także organizowany w ramach ESK 2016, pierwsza pula wejściówek zniknęła w kilka godzin. Można je było potem kupić u koników. W dodatku zainteresowani bardzo późno otrzymali od dystrybutora informację o tym, kiedy bilety będą już dostępne.

- Rolą koncertu jest doprowadzenie do takiej frekwencji, która będzie stuprocentowa. My chcemy sprzedać te bilety. Jeżeli mówimy o kontekście koników, to jest coś, z czym wszyscy walczą. My nie jesteśmy w stanie zmienić tego faktu. Zawsze było tak, że koniki kupowały bilety i sprzedawały po zawyżonych cenach. My nie mamy na to wpływu - wyjaśnia Arkadiusz Förster, rzecznik Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Wejściówki zaraz w sieci 

Tym razem organizatorzy ogłosili dokładny czas rozpoczęcia sprzedaży biletów dużo wcześniej. Wejściówki na "Capital o Rock" mają być dostępne od wtorku, 5 kwietnia, od godziny 10.00 na stronie eventim.com. Najtańsze mają kosztować 179 złotych.

Rammstein będzie jedną z gwiazd imprezy

i

Autor: Materiały prasowe Rammstein będzie jedną z gwiazd imprezy

Widowisko, które porywa publikę

Sam koncert ma być jednym z największych jakie były kiedykolwiek we Wrocławiu.

- Będzie dużo pirotechniki. Zawiśnie 40 ton świateł pod dachem sceny. To będą widowisko i spektakl świateł, pirotechniki. Jeśli chodzi o Limp Bizkit, to zespół, który po prostu porywa publikę. Energia,  z którą grają każdy koncert jest godna pozazdroszczenia - zapewnia Michał Wysocki, organizator wydarzenia.

Jedna osoba może kupić maksymalnie osiem biletów na koncert

i

Autor: Materiały prasowe Jedna osoba może kupić maksymalnie osiem biletów na koncert

Tymczasem internauci drwią sobie z organizatorów imprezy. 

"Tego się nie spodziewałam! Organizatorzy Capital of Rock obawiają się mnie i w informacji na stronie, gdzie można kupić bilety na tę imprezę, podali, że każdy z gości ma zabrać ze sobą na stadion obowiązkowo latarkę." - czytamy na stronie "Tribute to Kuna ESK 2016" na Facebooku.

Tego się nie spodziewałam! Organizatorzy Capital of Rock obawiają się mnie i w informacji na stronie, gdzie można kupić...Opublikowany przez Tribute to Kuna ESK 2016 na 1 kwietnia 2016

Posłuchaj materiału reporterki Radia ESKA Eweliny Wąs:

Czytaj także: Zablokowali Mickiewicza, bo walczą o Trasę Swojczycką WIDEO, AUDIO]​