Śmiertelny wypadek w pobliżu Koźmina

i

Autor: KP PSP w Zgorzelcu

Koźmin. Trzyletnie dziecko zginęło w wypadku. Ciężarna mama trafiła do szpitala. Sprawca uciekł. Jest przełom!

2021-07-18 19:15

Tragiczny wypadek w Koźminie koło Zgorzelca miał miejsce 6 czerwca. Dominik H. jechał doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym, którym podróżowała trzyosobowa rodzina - 3-letnie dziecko, kobieta w ciąży i jej mąż. Niestety, trzylatek zmarł w wyniku zdarzenia, a jego ranni rodzice zostali przetransportowani do szpitala.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje

Wypadek miał miejsce w niedzielę 6 czerwca w miejscowości Koźmin koło Zgorzelca. Informacja o zderzeniu wpłynęła do służb ratowniczych dziś ok. godz. 15.30. Zderzyły się tam czołowo audi i volkswagen passat. Pierwszym pojazdem podróżowały dwie osoby, a drugim 3-osobowa rodzina, w tym 3-letnie dziecko, które poniosło śmierć na miejscu, i kobieta w ciąży. Jak wstępnie ustaliła policja, do wypadku w Koźminie doprowadził kierujący audi, który uciekł z miejsca zdarzenia i był poszukiwany.

Policjanci ustalili, że odpowiedzialnym za wypadek jest Dominik H. Prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu mu zarzutów spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w wyniku którego zginęło 3-letnie dziecko, a także tego, że zbiegł z miejsca zdarzenia. 25-latek ukrył się w Niemczech. Jak jednak podaje RMF FM mężczyznę zatrzymała miejscowa policja. Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Grozi mu 12 lat więzienia.