Lato w Termach Jakuba. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych w Oławskim Parku Rozrywki!

i

Autor: materiały prasowe

Lato w Termach Jakuba. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych w Oławskim Parku Wodnym!

2022-07-11 7:51

Lato to uwielbiana przez wszystkich pora roku. Część lubi spędzać te najcieplejsze miesiące w roku wygrzewając się nad wodą, a inni stawiają na... aktywność! Jak sprawić, by wszyscy nasi domownicy byli zadowoleni? Na przeciw oczekiwaniom wychodzą Termy Jakuba - Oławski Park Wodny. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Szalone wakacje w Termach Jakuba. Jakie atrakcje czekają w Oławskim Parku Wodnym?

Wakacje czas zacząć! Z ich rozpoczęcia najbardziej ucieszyły się dzieci, które mają przed sobą kilka tygodni błogiego lenistwa. Jak najlepiej spędzić ten czas ze swoją pociechą? Opcji jest wiele, jednak najlepszą wydaje się ta, w której zaproponujemy naszemu dziecku sporą dawkę rozrywki. Jednym z takim miejsc, które sprosta naszym oczekiwaniom, są Termy Jakuba - Oławski Park Wodny.

Oto co znajdziemy na terenie basenu letniego:

Basen sportowo - rekreacyjny

Basen sportowo – rekreacyjny, to ponad 1300 metrów kwadratowych atrakcji. Ławki z masażem, masażery karku, siatka do wspinaczki,  gejzery i dużo więcej. Dodatkowo miłośników mocnych wrażeń, w wir zabawy porwie rwąca rzeka oraz grota sztucznej fali. W części rekreacyjnej, głębokość niecki wynosi o 1 m do 1,35 m.

Na terenie kompleksu są także trzy zjeżdżalnie (rurowa, rodzinna i dwutorowa) - to zdecydowanie jedna z ulubionych atrakcji dzieci oraz niektórych dorosłych. A co dla profesjonalistów? - Pływakom zawodowym oraz amatorom w szczególności polecamy pływanie na świeżym powietrzu. W części sportowej znajdziemy 4 tory pływackie o maks. głębokości 1,8 m - wyjaśniają przedstawiciele Term Jakuba - Oławski Park Wodny.

Lato w Termach Jakuba. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych w Oławskim Parku Rozrywki!

i

Autor: materiały prasowe

Brodzik dla maluchów!

Brodzik o głębokości od 0,3 m do 0,45 m posiada dwie zjeżdżalnie „Słonik”, drzewka wodne oraz jeżyki. Jest to wspaniała zabawa dla najmłodszych.

Wodny plac zabaw

Wodny plac zabaw, to ciekawy element aranżacji basenu letniego. Nie tylko zapewnia moc atrakcji dla dzieci wymuszając ruch, wpływając na ich rozwój, ale również jest dla nich bezpieczny. Wiaderka z wodą, tunel, armatki wodne i inne atrakcje tworzą miejsce, które przyciąga do wspólnej zabawy i rozrywki.

Suchy plac zabaw

To właśnie tu znajduje się strefa aktywności dla dzieci, składająca się z kilku obszarów zabawy. Największą atrakcją rzucającą się w oczy jest zestaw zabawowy. Tuż obok znajduje się bujak koń, karuzela, huśtawka oraz chatka małolatka.

Lato w Termach Jakuba. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych w Oławskim Parku Rozrywki!

i

Autor: materiały prasowe

Boiska

Klienci basenu letniego mogą korzystać z boiska do piłki nożnej plażowej oraz siatkówki plażowej. Boiska wyposażone są w bramki/siatkę oraz linie. Ponadto poza godzinami otwarcia basenu letniego, Termy Jakuba oferują wynajem płatny boisk.

Szczegółowy plan obiektu dostępny jest >>>TUTAJ<<<

Basen letni w Termach Jakuba!

Basen letni w Termach Jakuba czeka na miłośników wodny wrażeń od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 19:00. Więcej szczegółów na stronie Term Jakuba - Oławski Park Wodny. Dodatkowe informacje także na Facebooku!

Lato w Termach Jakuba. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych w Oławskim Parku Rozrywki!

i

Autor: materiały prasowe