Lubin: Zostawiła 4-latka BEZ OPIEKI! Mógł SPAŚĆ z trzeciego piętra. PRZERAŻAJĄCE!

2020-06-30 18:33 MTA
Lubin: Zostawiła 4-latka BEZ OPIEKI! Mógł SPAŚĆ z trzeciego piętra. PRZERAŻAJĄCE!
Autor: pixabay.com/PublicDomainPictures

Przerażająca historia z Lubina na Dolnym Śląsku. Matka zostawiła 4-latka bez opieki. Chłopiec mógł spaść z trzeciego piętra. Sąsiedzi zobaczyli, że maluch... siedzi na parapecie oka. Zadzwonili na policję. 40-latka miała zadziwiające tłumaczenie. Porzuciła dziecko, bo... musiała nagle iść do pracy.

Strach pomyśleć, co mogło się tam stać. 4-letnie dziecko – jak mówią świadkowie – bawiło się na parapecie okna na trzecim piętrze bloku na jednym z osiedli w Lubinie. Gdy sąsiedzi zobaczyli, co się dzieje, zadzwonili na policję.

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Według relacji świadków, widzieli oni, jak małoletni chłopczyk dwukrotnie wchodził na parapet, po czym miał sam z niego schodzić do mieszkania – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Mieszkania nikt nie otwierał – dodaje.

Mundurowi sprawdzili, kto mieszka pod tym adresem, a później ściągnęli rodziców chłopca. 40-latka i jej 32-letni partner byli w pracy. To właśnie nią tłumaczyła się kobieta.

Lubin: Zostawiła 4-latka BEZ OPIEKI! Mógł SPAŚĆ z trzeciego piętra. PRZERAŻAJĄCE!
Autor: KPP Lubin

Zostawiła sama dziecko, gdyż wypadła jej zmiana w pracy, godzinę po tym, jak do pracy wyszedł jej partner. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że chłopiec był w mieszkaniu sam od około godziny – dodaje Pawlik.

Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej, choć – jak mówią policjanci – był mocno przestraszony. Został pod opieką ojca. Z kolei jego matka – została zatrzymana. Za swoje zachowanie może odpowiadać przed sądem, grozi jej pięć lat więzienia. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express: KLIKNIJ TUTAJ!