Holiday Park Szczecin

i

Autor: mat. prasowe

Mnóstwo ekstremalnej rozrywki na szczecińskiej Łasztowni. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Holiday Park Szczecin!

2021-07-02 14:56

W Szczecinie życie toczy się nad wodą. Łasztownia to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić podczas odwiedzin w stolicy Pomorza Zachodniego. To właśnie tutaj bije rozrywkowe serce miasta. A tego lata rozrywki na pewno nie zabraknie! To właśnie na Łasztowni powstał duży park rozrywki, który przyciąga prawdziwe tłumy miłośników dobrej zabawy i ekstremalnych emocji. Holiday Park Szczecin to niesamowite miejsce, które gwarantuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń!

Przy ulicy Wendy na szczecińskiej Łasztowni, w wyjątkowym otoczeniu popularnych "Dźwigozaurów" i portu jachtowego mieści się wielki park rozrywki Holiday Park Szczecin, w którym znajdziemy mnóstwo atrakcji: m.in. 60-metrowy diabelski młyn Wheel of Szczecin, który jest największym takim obiektem w Polsce, a także 80-metrowa karuzela łańcuchowa czy 55 metrowe śmigło Vmaxx.

Jedyne takie miejsce w Polsce

Jak zapewniają organizatorzy, Holiday Park Szczecin 2021 to jedna z najciekawszych i najbardziej spektakularnych atrakcji tego lata w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. W ubiegłym roku to miejsce przyciągnęło niezliczone rzesze osób spragnionych dobrej wakacyjnej zabawy. To jedno z największych w Polsce i Europie wydarzeń plenerowych na tak dużą skalę, po lockdownie spowodowanym pandemią COVID-19. Ideą Holiday Park Szczecin jest ekstremalna forma rozrywki z jednymi z największych i najciekawszych mobilnych urządzeń rozrywkowych w Europie w połączeniu ze strefą chilloutu i doskonałej zabawy.

Część urządzeń dostępnych w Holiday Park Szczecin pojawiła się w Polsce po raz pierwszy, a atrakcje, z których można korzystać w szczecińskim parku rozrywki, nie są w tej chwili dostępne w żadnym innym miejscu w Polsce i w Europie. Absolutną nowością, która z pewnością przyciągnie amatorów adrenaliny jest 80-metrowa mobilna wieża Freefall Extreme – aktualnie jedyna taka atrakcja na świecie, która debiutuje właśnie w Szczecinie.

Holiday Park Szczecin

i

Autor: mat. prasowe

Spora dawka adrenaliny... i niezapomnianych widoków

Holiday Park Szczecin to przede wszystkim urządzenia, które dostarczają sporą dawkę ekstremalnej rozrywki. Z wysokiej na 80 metrów karuzeli łańcuchowej można podziwiać wyjątkową panoramę Szczecina. Równie ciekawych widoków dostarcza 60-metrowy diabelski młyn Wheel Of Szczecin, który jest największym mobilnym kołem widokowym w Polsce, z którego można podziwiać panoramę miasta i jego okolic. Natomiast dla tych, którzy wolą nieco większą dawkę adrenaliny, powstało 55 metrowe śmigło Vmaxx, które zapewni sporą dawkę mocnych wrażeń.

Nie tylko ekstremalnie...

Holiday Park Szczecin 2021 to także miejsce dla tych, którzy niekoniecznie szukają mocnych wrażeń, ale chcą miło spędzić czas. Obok strefy ekstremalnej rozrywki pojawi się także strefa active chillout z plażą i kwiatowymi aranżacjami, a także stylowe drewniane stoiska handlowe i gastronomiczne nawiązujące do klimatu jarmarku.

Baw się z nami przez całe wakacje!

Holiday Park Szczecin 2021 będzie działał przez całe wakacje. Ze wszystkich atrakcji parku rozrywki będzie można korzystać od 2 lipca do 5 września. Warto więc uwzględnić Szczecin w planach urlopowych i na trasie wakacyjnych wycieczek.

Holiday Park Szczecin

i

Autor: mat. prasowe

Holiday Park Szczecin - godziny otwarcia:

Holiday Park Szczecin 2021 czynny jest w następujących godzinach:

  • Poniedziałek - czwartek: od 12.00 do 23.00
  • Piątek - niedziela: od 11.00 do 24.00

Warto śledzić media społecznościowe Holiday Park Szczecin na Facebooku i na Instagramie, gdzie można również zobaczyć wyjątkowe zdjęcia ze szczecińskiego parku rozrywki, a także znaleźć informacje o ofertach specjalnych.

Chcesz wygrać pakiet VIP, a w nim aż 20 wejściówek na dowolne atrakcje? Wejdź na stronę konkursową holidayparkszczecin.eska.pl i zgarnij pakiet dla siebie.

Holiday Park Szczecin

i

Autor: mat. prasowe Holiday Park Szczecin

Artykuł sponsorowany