Motoryzacja jest kobietą

i

Autor: materiały partnera

Motoryzacja jest kobietą! Wrocławskie salony Volkswagena, Seata i Škody zapraszają na Tydzień Kobiet!

2021-03-01 7:08 Materiał sponsorowany

Motoryzacja nie jest już wyłączną domeną mężczyzn. W świecie czterech kółek coraz więcej miejsca dla siebie znajdują kobiety. To właśnie z myślą o nich salony samochodowe Volkswagena, Seata i Škody Motorpol Wrocław organizują specjalne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Przez pierwsze dwa tygodnie marca panie będą miały okazję zadbać nie tylko o swój samochód, ale także o swoje ciało. Dla klientek przygotowano spotkania ze specjalistami z dziedziny urody, mody czy mindfulness. Zaplanowano też wyjątkowe jazdy testowe.

Z roku na rok możemy zaobserwować jak świat motoryzacji przyciąga coraz więcej kobiet. Widzimy je za kierownicą małych miejskich samochodów, rodzinnych kombi i SUV-ów czy w mocnych, sportowych modelach. W korku, pod szkołą, na parkingu galerii handlowej – to Panie zyskują przewagę liczebną! Branża motoryzacyjna ma swój żeński pierwiastek. Gdzie można to najlepiej udowodnić, jeśli nie w salonie samochodowym?

Motoryzacja jest kobietą

i

Autor: materiały partnera

Dzień Kobiet obchodzimy tylko jeden dzień w roku. A ile dni kobiety spędzają w samochodzie? W drodze z domu do pracy, szkoły, na zakupy, trening, wizytę w salonie urody i z powrotem. Dlaczego więc nie celebrować tego święta dłużej? W dniach 1-13 marca salony VW, SEAT i ŠKODA Motorpol Wrocław zachęcają wszystkie Panie, aby zadbały nie tylko o swoje auto, ale przede wszystkim skupiły się na sobie. Od poniedziałku do piątku w godz. 14-18 oraz w soboty między godz. 10 a 15, w każdym salonie na Klientki będą czekały specjalnie przygotowane strefy relaksu, w których odbędą się m.in.:

  • konsultacje z ekspertkami z dziedziny kosmetologii i dermatologii
  • spotkania z przedstawicielami marek Clinique i Mary Kay, którzy udzielą kosmetycznych i makijażowych porad
  • konsultacje ze stylistą wizerunku i stylistą fryzur
  • spotkania z dietetykiem i lekcje zdrowego żywienia
  • kursy pierwszej pomocy w wypadkach drogowych
  • rozmowy z psychologiem i psychobiologiem
  • relaksujące sesje u masażystki i rehabilitanta
  • spotkania z trenerem mindfulness
  • warsztaty z florystą
Motoryzacja jest kobietą

i

Autor: materiały partnera

Oprócz interesujących spotkań, na Panie czekać będzie również słodki poczęstunek oraz aromatyczna kawa i herbata. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym i skorzystać ze strefy relaksu, każda z Klientek musi odbyć jazdę testową wybranym przez siebie modelem samochodu. Może być to czas, który poświęci na poznanie wszystkich możliwości auta lub zrelaksuje się przy akompaniamencie ulubionej muzyki i dźwięku silnika.

Wydarzenie organizowane jest przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i dostosowane do zaleceń GIS. Dla Klientów przez cały czas dostępne są środki odkażające, a każdy samochód po jeździe testowej zostanie w pełni zdezynfekowany.

Wyjątkowy Dzień Kobiet w salonach VW, SEAT, ŠKODA Motorpol Wrocław przy al. Karkonoskiej 81 we Wrocławiu odbędzie się w dniach 1-13 marca. Jeśli choć trochę lubisz samochody, nie może Cię tam zabraknąć!

Motoryzacja jest kobietą

i

Autor: materiały partnera

Artykuł sponsorowany