We wrocławskich tramwajach i autobusach znajdziecie teraz miejsca dla jeszcze niezakochanych

i

Autor: NatKar26/PD/pixabay.com We wrocławskich tramwajach i autobusach znajdziecie teraz miejsca dla jeszcze niezakochanych

MPK łączy w pary z okazji walentynek i ogłasza miłosny konkurs

2016-02-01 10:40

Walentynkowa akcja skierowana do singli "Zakochaj się w MPK" w miejskich tramwajach i autobusach trwa przez cały luty. Za to wszyscy mogą wziąć udział w konkursie na przepis na miłość.

Walentynkowa akcja skierowana do singli "Zakochaj się w MPK" w miejskich tramwajach i autobusach trwa przez cały luty. Za to wszyscy mogą wziąć udział w konkursie na przepis na miłość.

Teraz jadąc tramwajem czy autobusem, zwróccie uwagę, gdzie siadacie. Już po raz piąty, w ramach akcji "Zakochaj się w MPK", niektóre fotele zostały oznakowane specjalnymi nalepkami.

- Z doświadczenia wiemy, że podróż naszymi tramwajami i autobusami to doskonała okazja do znalezienia tej jednej jedynej osoby, dlatego już od kilku lat w lutym możecie natrafić na specjalne miejsca „dla osób jeszcze niezakochanych” - opowiada Klaudia Kordylas.

Przepis na miłość z tramwajem w tle

Do tego elementu kampanii mogliście się już przyzwyczaić, bo pojawia się co roku. Tym razem będzie jednak coś jeszcze: konkurs na przepis na udany związek. Zadanie polega na podaniu dowolnych składników budujących udaną relację. Jak można przeczytać w regulaminie: "Mile widziane są skojarzenia nawiązujące tematyką do zalet komunikacji miejskiej – partnera na dobre i na złe." Przepisy można wysyłać do przyszłego czwartku, 11 lutego na adres konkurs@mpk.wroc.pl.

Nagrody

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w Walentynki w zabytkowym tramwaju Enusia na pl. Teatralnym. Do wygrania są udział w warsztatach kulinarnych, roczna prenumerata magazynu kulinarnego oraz książka Damiana Kordasa, zwycięzcy programu "MasterChef".

Planowany jest też walentynkowy przejazd zabytkowego tramwaju przez Wrocław. Pojazd wyruszy na ulice miasta o godzinie 12.00.

Czytaj także: Koczowisko Romów przy Kamieńskiego się powiększa. Zobacz, jak mieszkają [GALERIA ZDJĘĆ, AUDIO]