Nie żyje asp. szt. Krzysztof Ślusarczyk. Wrocławski policjant służył przez 26 lat

i

Autor: Policja Wrocław Nie żyje asp. szt. Krzysztof Ślusarczyk. Wrocławski policjant służył przez 26 lat

Miał 47 lat

Nie żyje asp. szt. Krzysztof Ślusarczyk. Wrocławski policjant służył przez 26 lat

2022-09-02 9:27

Nie żyje asp. szt. Krzysztof Ślusarczyk z wrocławskiej policji. Służył 26 lat, najdłużej był związany z Komisariatem Policji Wrocław-Stare Miasto. Miał 47 lat.

Aspirant sztabowy Krzysztof Ślusarczyk zmarł we wtorek, 30 sierpnia. Odszedł nagle, miał 47 lat. - Nasz kolega był bardzo uczynny i pomagał w różnych sytuacjach. Wielokrotnie odznaczany i nagradzany, sprawował bowiem funkcję przewodniczącego Zarządu Koła Terenowego NSZZP. Służbę na rzecz społeczeństwa pełnił przez prawie 26 lat, dodatkowo pracując jako wykładowca na jednej z wrocławskich uczelni. Jego śmierć jest wielką stratą nie tylko dla najbliższych, ale całego środowiska policyjnego – informuje wrocławska policja.

Krzysztof Ślusarczyk służbę w policji rozpoczynał w oddziałach prewencji, najdłużej związany był z Komisariatem Policji Wrocław Stare-Miasto. Dodatkowo zasłużył się swoją wieloletnią działalnością na rzecz NSZZ Policjantów.

Gliwice: Pogrzeb Tekli Juniewicz w kościele św. Jerzego. Najstarsza Polka zmarła w wieku 116 lat

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 3 września, o godzinie 11 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Kiełczowskiej 90 we Wrocławiu.

Pożegnanie Oliwiera Rzeźniczaka w Oleśnicy. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.