Monika Jawroska

i

Autor: RADIO RAM

Nie żyje Monika Jaworska, szefowa Radia RAM. "Dziś rano pękły nam serca"

2022-01-04 11:30

Nie żyje Monika Jaworska, dziennikarka, prezenterka, a przez wiele ostatnich lat szefowa Radia RAM, miejskiej rozgłośni Polskiego Radia. Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie.

Monika Jaworska zmarła we wtorek, 4 stycznia. O jej śmierci poinformowało Radio Ram na swojej stronie. - W redakcji przy Alei Karkonoskiej we Wrocławiu jesteśmy pogrążeni w żałobie. Straciliśmy jedną z najbliższych i najświetniejszych. Monika Jaworska przez ostatnie lata była szefową Radia RAM. Przez cały czas istnienia stacji była najpopularniejszą, najbardziej lubianą i natychmiast rozpoznawaną osobowością anteny na 89.8 FM. Jej głos pozostanie niezapomniany we Wrocławiu i w innych częściach globu, w które przenieśli się najwierniejsi słuchacze - czytamy.

„Gdy 6 grudnia 2001 roku rozpoczynało działalność Radio RAM, głos Moniki usłyszeliśmy jako pierwsi. Przez dwadzieścia lat, z małymi przerwami, budziła od szóstej rano w programie znanym w ostatnich latach jako „Dzień dobry we Wrocławiu”. Stała się dla mieszkańców miasta punktem odniesienia bardziej charakterystycznym niż niejeden hejnał, o krasnalach nie wspominając” – informuje rozgłośnia.

Monika Jaworska zmarła po długiej i ciężkiej chorobie.

Księga kondolencyjna w Radiu RAM