Park trampolin - Wrocław ma największy w Polsce! [ZDJĘCIA] Otwarcie GOjump już w ten weekend

2016-05-13 18:59

GOjump będzie też jednym z większych obiektów tego typu w Europie. Nowy park trampolin w mieście zajmuje przy ulicy Długosza powierzchnię trzech i pół tysiąca metrów kwadratowych.

Wielbiciele skakania nie mają co narzekać. Parki trampolin otwierają się we Wrocławiu jeden po drugim. W zeszły weekend rozpoczął działanie Jump Hall, w tę sobotę szykuje się otwarcie GOjump.

Ten obiekt może się pochwalić największą w Polsce strefą trampolin, ogromnym basenem z gąbkami, strefą akrobatyki, areną do skoków na poduchę pneumatyczną i jedyną na Dolnym Śląsku rampą do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach.

Trampoliny, poducha i MegaTrampa

GOjump podzielony jest na trzy główne części.

Pierwsza z nich to Strefa trampolin rekreacyjnych z Areną Główną wypełnioną trampolinami poziomymi i skośnymi, urozmaiconych specjalnymi boxami do ćwiczenia skoków oraz podwieszonymi pod sufitem przeszkodami. W tej części jest także przestrzeń do gry w zbijaka (dodgeball) i kosza, a także wielka poducha pneumatyczna, na którą można skakać oraz ogromny basen wypełniony gąbkami z równoważnią, slackline, trickline oraz minirampami. 

Kolejna część to Strefa freestyle. To właśnie tu znajdują się rampa do skoków na snowboardzie, nartach, rolkach, deskorolkach i rowerach oraz MegaTrampa. To największa trampolina w Polsce. Liczy sobie 37 metrów kwadratowych. Można na niej wykonywać klasyczne skoki, ale też ćwiczyć ze specjalnymi deskami.

W GOjump znajdziemy także Strefę akrobatyczną, gdzie będą odbywać się zajęcia fitness.

Stawiają na bezpieczeństwo

Twórcy nowego parku trampolin we Wrocławiu zapewniają, że wszystkie instalacje  w obiekcie są dostarczone przez certyfikowanych producentów, wykonane na zamówienie. 

- Wszystko  jest  precyzyjnie  zamontowane  i  dopasowane  tak,  żeby  minimalizować  ryzyko  kontuzji.  A  to  ważne szczególnie wówczas, gdy z wielu atrakcji korzystać będą dzieci. Oczywiście wszystkie twarde elementy zabezpieczone są specjalnymi materacami – zapewnia Kamil Cieśluk, pomysłodawca GOjump.

Cennik

Jeśli zarezerwujemy sobie bilet przez internet, będzie taniej. Wtedy wejście na godzinę do parku kosztuje 29 złotych, a jeśli przyjdziemy w grupie minimum 10 osób - 19 złotych. Jeśli będziemy kupować bilet przy wejściu, zapłacimy odpowiednio 33 i 23 złote.

Wstęp na trampoliny będzie możliwy zawsze o pełnych godzinach, ale przyjść należy około 20 minut 
wcześniej, tak aby na spokojnie zapoznać się z podstawami. Przed samym wejściem na trampoliny instruktor przeprowadzi rozgrzewkę i krótkie szkolenie. 

Czytaj także: Faziego udało się uratować z pożaru, ale teraz potrzebuje Waszej pomocy [GALERIA ZDJĘĆ]